Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola

Tālrunis: +371 64 473 455

Distanču slēpošana

Informāciju par sacensībām, kalendāriem un rezultātiem skat. ŠEIT

Treneri

Lāsma Gabdulļina

Tālr. 26 165 827
E-pasts: lasmai@inbox.lv

Treniņu vieta: Lejasciems.

Aina Rubene

Tālr. 26 394 580
E-pasts: ania5@inbox.lv

Treniņu vieta: Stāķi, Gulbenes slēpošanas trase.

Līga Berkolde

Tālr. 26193294
E-pasts: berkoldite@inbox.lv

Treniņu vieta: Gulbenes stadions, Bērzu sporta zāle.

Solvita Brezinska

Tālr. 27855990
E-pasts: solvita-brezinska@inbox.lv

Treniņu vieta: Gulbenes stadions, Bērzu sporta zāle.

Valerijs Gabdulļins

Tālr. 29486380
E-pasts: valerijam22@inbox.lv

Treniņu vieta: Lejasciems.

Aktualitātes

Lejasciema slēpotāji aizvadījuši lielisku sezonu

SK”Lejasciems”/GBJSS slēpotāji sezonas laikā aizvadījuši daudz dažādas sacensības, pirmās no tām bija jau 24. decembrī, bet pēdējās 13. martā. Protams, nozīmīgākās no tām ir Latvijas čempionāts distanču slēpošanā, kurā  sacenšas spēcīgākie Latvijas slēpotāji. LČ notika trīs posmos, kuros kopā aizvadītas sešas sacensību dienas, pa divām dienām katrā posmā - Madonā, Siguldā un Priekuļos.

Pēdējā LČ posmā Priekuļos pirmajā sacensību dienā slēpotāji sacentās stafešu slēpojumā klasiskajā stilā. SK "Lejasciems"/ Gulbenes BJSS šajās sacensībās pārstāvēja 4 komandas, un trīs no tām stāvēja uz goda pjedestāla: V12 grupā 2.vieta (Jēkabs Kubuliņš, Martins Kristers Celms, Adrians Stepe), S14 grupā 3.vieta (Elizabete Galvane, Gerda Asnāte Berkolde, Monta Zauriņa) un S16 grupā 3.vieta (Jolanta Pence, Ramona Rudzīte, Kristīne Pence). Arī V14 grupas puiši (Jānis Kubuliņš, Niks Berģis, Artūrs Filips Igaviņš) startēja pārliecinoši, tomēr līdz godalgotai vietai nedaudz pietrūka, rezultātā 4.vieta. Panākums jau, šķiet, tas, ka bija iespēja startēt četrām komandām, jo tas nemaz nav tik vienkārši atlasīt vienā vecuma grupā trīs spēcīgus slēpotājus, lai varētu konkurēt ar pilsētu sporta skolu komandām, bet mums tas ir izdevies.

Visos trīs posmos kopā lejasciemiešiem 13 medaļas: 3 zelta (divas no tām izcīnīja Martins Kristers Celms, vienu Jēkabs Kubuliņš), 3 sudraba, kuras izcīnīja Jēkabs Kubuliņš, Jolanta Pence un V12 komanda, 7 bronzas, no kurām divas Martinam Kristeram Celmam, divas Jolantai Pencei, pa vienai Jēkabam Kubuliņam un Ērikai Jermacānei, kā arī S14 un S16 komandām.
Tāpat ļoti veiksmīgi izdevās startēt arī “S!-Fisher Ziemas skolēnu čempionātā”! Tajā Lejasciema vidusskolai / SK “Lejasciems” tikai pēdējā 4.posmā izdevās “ielauzties” 3.vietā, apsteidzot Siguldas Valsts ģimnāziju. Individuāli sacensību kopvērtējumā par 4 posmiem vietas pirmajā trijniekā izcīnījuši: 2.vieta S14 grupā Montai Zauriņai, V14 grupā Artūram Filipam Igaviņam, 3.vieta S12 grupā Annai Nikolai Berkoldei, S16 grupā Jolantai Pencei, V12 grupā Martinam Kristeram Celmam, bet pirmajā sešiniekā iekļuva vēl deviņi Lejasciema slēpotāji.

Protams, šī ir tikai neliela daļiņa no gūtajiem panākumiem sezonas laikā, jo sacensību kalendārs bija ļoti piepildīts un kopējā panākumu raža tāpat, mūsu fantastiskie slēpotāji izcīnījuši 112 godalgotas vietas – iegūstot gan medaļas, gan kausus.

Gandarījums par paveikto ir milzīgs, tāpat kā ieguldītais darbs. Protams, tas viss ir iespējams, ja ir entuziasti, kas spēj īstenot neprātīgas idejas, kuras no malas dažreiz šķiet nereālas.
Paldies.

Jaunie sportisti ir gatavi slēpošanas zābakus nomainīt pret skriešanas apaviem un iekarot nākamās virsotnes!