Gulbenes novada Bērnu 

un jaunatnes sporta skola

Tālrunis: +371 64 473 455

Futbols

Informāciju par sacensībām, kalendāriem un rezultātiem skat. ŠEIT

Treneri

KASPARS USĀNS

Tālr. 28 934 650
E-pasts: kaspars.usaans@inbox.lv

Trenē 2010. līdz 2002. gadā dzimušos bērnus.


Treniņi notiek: Stāķu psk. zālē, Sporta centrā, Bērzu psk. zālē un Sporta centra futbola laukumā, Gulbenes 2. vidusskolas sporta laukumā, Gulbenes stadiona futbola laukumā

RAITIS ŠOLINS

Tālr. 29 359 205
E-pasts: raicha205@inbox.lv

Trenē no 2012. līdz 2007. gadā dzimušos bērnus.

Treniņi notiek: Stāķu psk. zālē, Sporta centrā, Bērzu psk. zālē un Sporta centra futbola laukumā, Gulbenes 2. vidusskolas sporta laukumā, Gulbenes stadiona futbola laukumā.

Aktualitātes

05/02/2020

Noslēdzās Ziemeļaustrumu reģiona čempionāts jauniešiem futbolā telpās U-13 grupai.

Šoreiz čempionāts noritēja starp 6 komandām, kas aizvadīja 2 apļus savstarpēji spēlējot katrs ar katru 2 reizes. Līdz pat pēdējam sabraukumam vēl nebija skaidrs čempionāta uzvarētājs,kas izšķīrās no iepriekšējā gada čempionāta, kur uzvarētājs jau bija zināms.Pagājušo gadu Gulbenes BJSS bērni netika pat godalgotajās vietās, bet šogad ar labiem startiem ļāva ierindoties 2. vietā.Vienīgi pievīla atbildes spēle ar Balvu SC.

Ir sākusies ZA Reģiona futbols telpās.

ZA Reģiona futbols telpās, ziemas sezona,kuru uzsāka U-8 grupa. Šo sezonu uzsāka 14 komandas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās.Mūsu apakšgrupā tika ielozētas TFK Rēzekne, Rēzeknes FA 2, Rēknes Novads 1, Alūksnes BJSS un Madonas BJSS 2. Gulbene šīs sacensības pārstāv ar 2 komandām, kas priecē.Pirmais sacensību sabraukums notika 20.novembrī Madonā.Turnīrs noritēja uz pozitīvas noskaņas, bērni spēlēja ar lielu pašatdevi,mērķtiecību un azartu.Izcelt nevaru nevienu,jo visi bērni nospēlēja ļoti labi.Es,vienīgi ceru ,ka bērni turpinās tikpat labi trenēties un spēlēt arī turpmāk.Ļoti lepojos ar saviem audzēkņiem un sasniegtajiem rezūltātiem.

Gulbenietis iziet laukumā ar Latvijas un Andoras izlases futbolistiem

Gulbenes novada BJSS jaunajam futbolistam KristiānamDanielam Valdheimam tika tas gods iziet laukumā kopā ar Latvijas izlasi. Kristiāns šī gada 11.oktobrī pasaules kausa kvalifikācijas Latvijas izlases noslēdzošajā spēlē pret Andoras izlasi laukumā izveda  Andoras izlases spēlētāju!

Kopā šinī pasākumā piedalījās 22 jaunie futbola censoņi no dažādām Latvijas pilsētām, futbola skolām, futbola klubiem un sporta skolām. Izlozes kārtībā noteica, kurš puika kuru pieaugušo spēlētāju izvedīs laukumā.