Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola

Tālrunis: +371 64 473 455

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola, aktuāli

01/07/2022

Gulbene nometne 

27/06/2022

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skola 

14/06/2022

Baltijas kausa izcīņa basketbolā

No 10. līdz 12. jūnijam Lietuvas pilsēta Anīkščos norisinājās Baltijas kausa izcīņa basketbolā U15 zēniem un meitenēm.

No 10. līdz 12. jūnijam Lietuvas pilsēta Anīkščos norisinājās Baltijas kausa izcīņa basketbolā U15 zēniem un meitenēm. Turnīrā piedalījās Latvijas, Igaunijas un divas Lietuvas izlases. Latvijas U15 izlasi Lietuvā pārstāvēja arī mūsu Gulbenes novada BJSS audzēknis Adrians Andijs Andževs 🏀🏀🏀 Pirmajā spēlē Latvijai nācās atzīt Lietuvas izlases pārākumu ar 62-76. Adrianam izcils sniegums 29 punkti un 9 rezultatīvas piespēles un 3 pārtvertas bumbas. Otrajā spēlē nācās piekāpties Lietuvas U-14 izlases komandai 87-79. Adrians atzīmējās ar 18 punktiem, 6 rezultatīvām piespēlēm, 6 atlekušajām bumbām un 4 pārķertām piespēlēm. Spēlē pret Igaunijas U-15 izlasi izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru 83-49. Adrians atzīmējās ar 13 punktiem, 10 rezultatīvām piespēlēm un 3 pārķertajām bumbām. Paldies trenerei Vijai Kalniņai un vecākiem par ieguldīto darbu!🏀

Lepojamies ar savu audzēkni.

24/05/2022

Finālsacensības Ventspilī

Gulbenes novada BJSS jaunie basketbolisti U-15 vecuma grupā no 20.05-22.05.2022 aizvadīja finālsacensības Ventspilī.

Pirmajā apakšgrupas spēlē tikāmies ar Bauskas vienību un svinējām pārliecinošu uzvaru 73-55. Otrajā spēlē nācās atzīt Tukuma sporta skolas pārākumu 59-74. Aizraujošā cīņā par pirmo vietu grupā uzvarējām BJBS Rīga/DSN 2 komandu 68-67, uzvaras grozu pēdējās sekundēs realizēja Sandijs Zujevs. Pusfinālā tikāmies ar Mārupes SC komandu, spēle bija ļoti saspringta un spēles uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams papildlaiks. Ar neatlaidīgu cīņu Gulbenes komanda bija pārāka 71-65. Finālā bija jāmērojas spēkiem ar BJBS Rīga/DSN komandu. Neizdevās spēles sākums un nonācām zaudētājos ar -19, lēnām uzlabojām sniegumu abos laukuma galos un ceturtās ceturtdaļas sākumā izvirzījāmies vadībā ar 60-59. Ceturtdaļas turpinājumā notika sīva cīņa, veiksme vairāk uzsmaidīja pretinieku komandai un par 2021./2022. gada LJBL U15 čempioniem kļuva BJBS Rīga/DSN , sudrabs Gulbenes BJSS, bet pie bronzas medaļām tika BJBS "Rīga/DSN-2, kas uzvarēja Mārupes SC 94:70. Talantu piecniekā iekļuva - Adrians Andijs Andževs un Ralfs Aleksandrovs.

Gulbenes komandas sastāvs: Adrians Andijs Andževs, Kristers Ķikusts, Sandijs Zujevs, Jānis Caunītis, Kristers Upītis, Niklāvs Aizpurs, Ričards Aizpurs, Ralfs Aleksandrovs, Matīss Lācis, Raitis Pušķis. Trenere Vija Kalniņa. Milzīgs paldies audzēkņiem par darbu un atdevi, spēlētāji auga no spēles uz spēli. Paldies vecākiem par atbalstu. Paldies cilvēkiem, kas mums ticēja un atbalstīja, kā arī tiem, kas neticēja, tas deva papildus motivāciju!

16/05/2022

LJBL Čempionāts

Pēc 29 gadu pārtraukuma Gulbenes jaunie basketbolisti atkal LJBL Čempioni! Trenera Oskara Vīksnas vadītā U14 zēnu komanda finālturnīrā Valmierā spēja uzvarēt visas 5 spēles un celt virs galvām uzvarētāju kausu.

Finālturnīrā piedalījās valsts spēcīgākās 8 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās. Gulbenieši grupas spēlēs uzvarēja Basketbola Klasi (Rīga) 67 - 42, Ventspili 71 - 58 un DSN (Rīga) 45 - 40. Pusfinālā mūsu puišiem pretī stājās Mārupes vienaudži, kas līdzvērtīgu pretestību izrādīja vien spēles ievadā. Spēles beigās uzvara 80 - 57.

Fināla pretinieki bija DSN (Rīga), ar ko šosezon spēlēts jau 3 reizes, tāpēc abas komandas viena otru jau labi pazina un varēja vieglāk izstrādāt spēles plānu. Kontrolējot spēles gaitu no aizsardzības, mūsu puiši izmantoja savas stiprās puses uzbrukumā, spiežoties tuvāk grozam un apdraudot pretiniekus arī ar tālmetieniem visas spēles garumā, beigās uzvarot visai pārliecinoši 75 - 54.

Gulbene: Ričards Aizpurs 29 (11ab, 6rp), Ralfs Aleksandrovs 25, Raitis Pušķis 11, Matīss Lācis 5, Markuss Rauza 3, Renārs Pušpurs 2, Kristers Vanags, Alens Beļajevs, Edgars Bērziņš, Miks Alberts Gudovskis; Niklāvs Veselovs.

Par regulārās sezonas un finālturnīra MVP (vērtīgākais spēlētājs) tika atzīts Ričards Aizpurs. Finālturnīra zvaigžņu pieciniekā iekļāva jau minēto Ričardu Aizpuru un otru mūsu komandas spēlētāju Ralfu Aleksandrovu.

Gulbenes novada BJSS treneris Oskars Vīksna - Prieks, par gadiem ieguldīto darbu treniņos, sacensībās un mācībās, kas dienu no dienas veidoja puišus par ČEMPIONIEM. Paldies vecākiem, kas uztic bērnus Gulbenes basketbolam un spēcīgajām tā tradīcijām. Šodien priecāsimies, bet rīt turpināsim strādāt pie bērnu un jauniešu vispusīgas attīstības gan sportā, gan sadzīvē.

19/04/2022

Talantu nedēļa

Latvijas Jaunatnes basketbola līga no 25.aprīļa līdz 30.aprīlim rīko Talantu nedēļu un aicina iesaistīties visus spēlētājus, vecākus, trenerus!

Viesosimies vairākās Latvijas pilsētās, kur bērniem un jauniešiem būs iespēja iepazīties ar ievērojamiem, profesionāliem, talantīgiem cilvēkiem un uzklausīt dažādus motivējošus un iedvesmojošus stāstus.

Talantu nedēļas noslēgumā sestdien, 30. aprīlī, Rīgas 49.vidusskolā risināsies tradicionālā Talantu spēle U-19 vecuma grupā, kā arī dažādi konkursi, stafetes un citas aktivitātes. Gulbenes novada BJSS Talantu spēlē komandu pārstāvēs Rihards Berkolds, kurš ir arī komandas kapteinis un Rainers Ļisicins.

19/01/2022

BBBL ziemas kauss

Gulbenes novada BJSS U-15 grupas basketbola komanda no 14-16.01.2022 piedalījās BBBL ziemas kausa izcīņā.

Turnīra pirmajā dienā tika izcīnītas divas uzvaras 58-47 pret SK Nord/Kalev Cramo un 60-56 pret Sportabode komandām. 

Otrajā dienā sīvā cīņā nācās atzīt Zviedrijas Alvik Basket komandas pārākumu ar rezultātu 55-58, kā arī piekāpties Daugavas sporta nama komandai 51-69. Noslēdzošajā dienā turnīrs tika noslēgts uz pozitīvas nots uzvarot BS Rīga/Rīdzenes komandu ar rezultātu 56-51.

Komandā spēlēja: Adriāns Andževs, Kristers Ķikusts, Ralfs Aleksandrovs, Sandijs Zujevs, Eduards Stabiņš, Kristers Upītis, Niklāvs Aizpurs, Jānis Caunītis, Alans Beļajevs, Rainers Tomsons.. Turnīra rezultatīvākais spēlētājs un piespēlētājs Adriāns Andževs ar 23.2 punktiem un 5.4 rezultatīvām piespēlēm. Komandas vērtīgākie spēlētāji Adrians Andževs, Ralfs Aleksandrovs, Kristers Ķikusts. 

Trenere Vija Kalniņa “Milzīgs paldies par puišu uzņēmību, drosmi stāties pretī komandām, kas aktīvi ir trenējušies un piedalījušies sacensībās arī ierobežojumu laikā. Atbilstoši savām spējām nospēlēja komandas vērtīgākie spēlētāji, bet patīkami pārsteidza savā pirmajā starptautiskajā turnīrā arī Kristers Upītis un Eduards Stabiņš. 

Šis turnīrs parādīja kādā virzienā mums ir jāstrādā treniņos. Svarīgākā atziņa pēc turnīra, ka galvenais ir attieksme pret darbu un pret spēli. Paldies arī vecākiem, kas atbalstīja savu komandu.”

06/01/2022

Noslēdzies Baltijas jūras kauss, kas norisinājās Igaunijā Tallinā

Latvijas U-16 kadetu izlase, turnīra izcīnīja otro vietu uzvarot Igaunijas vienību 73:60 (15:17, 41:30, 62:44).

Rolands Šulcs ieguvis treneru uzticību nospēlēja otro lielāko spēles laiku gandrīz 27 minūtes, guva 6 punktus, izcīnīja 7 atlekušās bumbas, atdeva 1 rezultatīvu piespēli un 1 reizi pārķēra pretiniekiem bumbu. 

Latvijas U-18 junioru izlase trīs komandu konkurencē izcīnīja trešo vietu piedzīvojot divus zaudējumus Latvija – Čehija 77:84, Latvija – Igaunija 62:87. Rihards Berkolds cīņā ar Igaunijas vienību nospēlēja lielāko spēles laiku komandā gandrīz 27 minūtes, guva 2 punktus, izcīnīja 6 atlekušās bumbas, atdeva 2 rezultatīvas piespēles, kā arī pa reizei pārķēra pretinieku bumbu un bloķēja metienu. 

Cīņā par pirmo vietu Čehijas izlases pārspēja Igauniju ar 84:80. Prieks par mūsu audzēkņiem, kas guva vērtīgu starptautisko spēļu pieredzi un novēlam veiksmi turpmākajā karjerā.

04/01/2022

30 decembrī Gulbenē norisinājās distanču slēpošanas „Baltās trases” sacensības, kurās piedalījās 56 slēpotāji

Jaunāko grupu dalībnieki sacentās kilometru garā distancē. Meitenēm S 10 grupā (2012.gadā dzimušas un jaunākas) uzvarēja Lauma Glāzniece, otrajā vietā – Anete Čable, bet trešo vietu ieguva Anitra Čable (visas no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””). Zēniem šajā grupā pirmo vietu izcīnīja Dominiks Zušs (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola). Otro vietu ieguva Ronalds Brekte, trešo vietu izcīnīja Daniels Biezais (abi no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””).

2 kilometru distancē startēja S 13 grupas meitenes (2009.-2011.g. dz.). Šajā grupā triumfēja Laura Kallase (Gulbene). Otrajā vietā – Marta Žīgure (“Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””), trešā – Agate Sīmane (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola). V 13 grupā zēniem ātrākais bija Raivo Berkolds (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola). Sešas sekundes aiz viņa finišēja Mārcis Glāznieks, bet trešo vietu izcīnīja Miķelis Salmiņš (abi no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””).

S 16 grupā (2006.-2008.g.dz.) meitenēm pirmo vietu izcīnīja Anna Nikola Berkolde, otrajā vietā – Gerda Asnāte Berkolde (abas no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””).

Jauniešiem V 16 grupā bija jāveic 4 kilometri. Par uzvarētāju kļuva Artūrs Filips Igaviņš, otrajā vietā – Martins Kristers Celms (abi no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””), trešo vietu izcīnīja Alvis Tučs (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola).

Dāmu konkurencē 4 kilometru distancē uzvarēja Jolanta Pence (“Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””).

V 40 grupas vīrieši veica 6 kilometru distanci. Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jānis Ģērmanis (Stāmeriena), aiz viņa – Antis Zunda (Gulbene), trešajā pozīcijā – Guntars Sīmanis (Beļava).

S 40+ grupā (1982.gadā dzimušas un vecākas) uzvarēja Līga Berkolde (Beļava), otrajā vietā – Sandra Volodina (Gulbene), trešā – Dana Puidze (SK “Lejasciems”). Vīriešiem vecākajā grupā par uzvarētāju kļuva Balvu sportists Ēriks Apšenieks, otrajā vietā – Jānis Supe (Tirza), bet trešo vietu izcīnīja Jānis Circāns (Balvi).

Vīriešu Elites grupa spēkiem mērojās 8 kilometru distancē. Uzvarēja Jānis Paipals (Gulbene), otrajā vietā – Dāvis Ende (“Pirtslietu darbnīca”), trešo labāko rezultātu uzrādīja Intars Reimandovs (Gulbene).

“Specbalvas saņēma arī jaunākais dalībnieks – 2018.gadā dzimušais Haralds Sīmanis, kā arī vecākais dalībnieks – 1945.gadā dzimušais Vladimirs Kallass. Nākamās slēpošanas sacensības – “Baltais lācis” norisināsies 22.janvārī Lejasciemā,”

15/12/2021

Aktuālā informācija par treniņu nometnēm

Gulbenes novada BJSS basketbola nodaļas audzēkņi Rolands Šulcs U-16, Rainers Ļisicins, Rihards Berkolds U-18 ir iekļuvuši Latvijas basketbola izlašu kandidātu sarakstā.

Treniņu nometnes norisināsies Rīgā no 27.12.2021 līdz 30.12.2021, kuru laikā komandas gatavosies Baltijas Jūras kausa izcīņai, kas norisināsies Tallinā, Igaunijā no 03.01.2022 līdz 05.01.2022. Lepojamies un novēlām iekļūt Latvijas basketbola izlases sastāvā.

14/06/2022

Baltijas kausa izcīņa basketbolā

No 10. līdz 12. jūnijam Lietuvas pilsēta Anīkščos norisinājās Baltijas kausa izcīņa basketbolā U15 zēniem un meitenēm.

No 10. līdz 12. jūnijam Lietuvas pilsēta Anīkščos norisinājās Baltijas kausa izcīņa basketbolā U15 zēniem un meitenēm. Turnīrā piedalījās Latvijas, Igaunijas un divas Lietuvas izlases. Latvijas U15 izlasi Lietuvā pārstāvēja arī mūsu Gulbenes novada BJSS audzēknis Adrians Andijs Andževs 🏀🏀🏀 Pirmajā spēlē Latvijai nācās atzīt Lietuvas izlases pārākumu ar 62-76. Adrianam izcils sniegums 29 punkti un 9 rezultatīvas piespēles un 3 pārtvertas bumbas. Otrajā spēlē nācās piekāpties Lietuvas U-14 izlases komandai 87-79. Adrians atzīmējās ar 18 punktiem, 6 rezultatīvām piespēlēm, 6 atlekušajām bumbām un 4 pārķertām piespēlēm. Spēlē pret Igaunijas U-15 izlasi izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru 83-49. Adrians atzīmējās ar 13 punktiem, 10 rezultatīvām piespēlēm un 3 pārķertajām bumbām. Paldies trenerei Vijai Kalniņai un vecākiem par ieguldīto darbu!🏀

Lepojamies ar savu audzēkni.

Informācija par E-adresi

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola 2021.gada septembrī aicina uzsākt treniņus 2014.gadā dzimušos bērnus

Kontakti

14/07/2021

Latvijas čempionāts vieglatlētikā

Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-14 grupā, kas norisinājās Tukumā 13.07.2021 augstvērtīgus rezultātus uzrādīja Gulbenes novada BJSS vieglatlētikas nodaļas audzēkņi. Ričards Aizpurs kļuva par trīskārtēju Latvijas čempionu. 

Šķēpa mešanā 37.98 m, diska mešanā 34.88 m, lodes grūšanā 13.58 m. Raimonds Skangalis izcīnīja bronzas godalgu tāllekšanā, ar rezultātu 4.91 m. Sintija Birzniece izcīnīja bronzas godalgu 2000 m skrējienā ar rezultātu 7:34.96 minūtes. 

Trenere Irēna Aizpure.

Gulbenes novada BJSS apsveic visus maija mēneša konkursa "Paraugs citiem" uzvarētājus

Šie audzēkņi bija kā piemērs citiem ar savu centību, attieksmi, atbildības sajūtu un treniņu apmeklējumu.

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas izlaidumi

Šajā mācību gadā Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā tika rīkoti četri izlaidumi. Tas bija ļoti neierasti, jo bija jāievēro valdības noteiktie epidemioloģiskie noteikumi, kā arī absolventu skaits bija diezgan liels.

Kopumā Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolu absolvēja 75 audzēkņi piecos sporta veidos. 20V programmā basketbols 8 audzēkņi, trenere Vija Kalniņa. 20 V programmā distanču slēpošana 10 audzēkņi, treneri Solvita Brezinska, Valērijs Gabdulļins. 

20V programmā vieglatlētika 19 audzēkņi, trenere Irēna Aizpure. 20V programmā volejbols 26 audzēknes trenere, Ārija Samsonova. 30V programmā futbols 1 audzēknis, treneris Kaspars Usāns. 30V programmā vieglatlētika 1 audzēknis, treneris Voldemārs Mezītis. 

30V programmā distanču slēpošana 4 audzēkņi, trenere Lāsma Gabdulļina. 30V programmā basketbols 6 audzēkņi, treneris Raimonds Gabrāns. Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola sirsnīgi sveic visus absolventus un novēl sasniegt jaunas virsotnes!

Olimpiskā diena 2021

Šogad Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas treneri “Olimpiskās dienas-2021 ”, sportiskās aktivitātes veica Gulbenes pilsētas pirmskolas izglītības iestādēs un Stāķu pirmskolas izglītības iestādē. Tā mudinot šo bērnu dārzu vecāko grupu audzēkņus kopā izvingrot “Olimpiskās dienas-2021” rīta vingrošanas kompleksu, un radot bērnos interesi par sporta nodarbībām sporta skolā:

Gulbenes pilsētas I bērnu dārzā ieradās Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas volejbola nodaļa ar trenerēm Lieni Ķikusti un Solvitu Vīcupu-Ulmi priekšgalā.

II bērnu dārzā aktīvi darbojās orientēšanās sporta trenere SarmīteGobiņa un vieglatlētikas treneris Andris Dudels.

III bērnu dārza savas aktivitātes veica Basketbola nodaļas treneri:
Dainis Mikolajs, Vija Kalniņa, Oskars Vīksna un Raimonds Gabrāns. Stāķu bērnu dārzā ar aizraujošu interesi darbojas slēpošanas trenere Aina Rubene un futbola treneri Kaspars Usāns un Raitis Šolins . Domājam, ka šī tradīcija, kas aizsākās šogad, sportiskas aktivitātes bērnu dārzos ar sporta skolas treneru aktīvu dalību, varētu turpināties arī nākamajos gados, mainot tikai formu un saturu. Lai mums veicas!

Atskats no 3. Patiess Sports konferences

2021. gada 10. aprīlī, atzīmējot starptautisko dienu “Par tīru sportu”, tiešsaistē notika jau 3. Patiess Sports konference. 

Šogad konferencē tika uzrunāti jauno sportistu vecāki, treneri, skolotāji un sporta darbinieki, kuriem ir būtiska loma tajā, kā notiek audzināšana ar sporta starpniecību, sporta nodarbībām un, kā attīstās bērnu vērtības, piedaloties sportiskajās aktivitātēs gan individuāli, gan komandās.

Konferences lektori dalījās savā pieredzē ar to, kādi faktori sekmē sportisko sniegumu un godīgu uzvaru gan sporta laukumā, gan ārpus tā.

Lasīt pilnu tekstu

LVF teorētiskās sacensības

Gulbenes novada BJSS ir iegādājusies modernu volejbola gremdes trenažieri

Gulbenes novada BJSS ir iegādājusies modernu volejbola gremdes trenažieri, kas palīdzēs labāk apgūt volejbola prasmes un sasniegt jaunus mērķus. 

Volejbola trenažieri var pieregulēt dažādiem tīkla augstumiem , tajā ietilpst 12 volejbola bumbas, kā arī to var viegli pārvietot. Volejbola treneres un audzēknes ir ļoti priecīgas par jauno trenažieri un aktīvi izmanto individuālajos treniņos.

4/12/2020

Tiešsaistes lekciju cikls

Decembra ietvaros tiks piedāvāts trīs tiešsaistes lekciju cikls, kurās aicinām iesaistīties ikvienu interesentu. 

11. decembrī plkst. 17.00 norisināsies psiholoģijas maģistra studentes Beates Markānes lekcija "Psiholoģijas nozīme sportista karjeras attīstībā", 16. decembrī plkst.17.00 aicinām noklausīties fitnesa trenera un uztura speciālista Kristapa Vildes lekciju "Veselīga un pareiza uztura pamatprincipi", bet uzreiz pēc Ziemassvētkiem 29. decembrī plkst. 17.00 norisināsies Dominus - basketbola personības izaugsmes skolas dibinātāja, Latvijas basketbola līgu direktora Kristapa Janičenoka lekcija "Pozitīvā domāšana un gribasspēka saglabāšana".

Dalība lekcijās ir bezmaksas, iesaistīties aicināts ikviens interesents. Pietiekties iespējams Latvijas Basketbola savienības Facebook lapā - Basketbols.

13/10/2020

Tiešsaistes konference 

"Bērnu un jauniešu sports Latvijā: Kāda ir jaunā realitāte?"

Konference notiks 20.oktobrī plkst. 10:00 - 14:00

06/10/2020

Aizvada azartisku Olimpisko dienu

18. septembrī visā Latvijā risinājās nu jau par tradīciju kļuvusī Olimpiskā diena, kuras ietvaros Gulbenes novada izglītības iestāžu skolēni sacentās krosā Lejasciemā. Uz starta piecās vecuma grupās stājās 197 skolēni no visām novada izglītības iestādēm. Sacensību norisi nodrošināja Lejasciema pagasts, vidusskolas sporta skolotāji Ilva un Aigars Bērziņi , un Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola.

Saulainā piektdiena iesākās ar kopīgu vingrošanu. Tad mastā tika uzvilkts Olimpiskās dienas karogs. Šis gods tika uzticēts talantīgajam vieglatlētam, Gulbenes novada vidusskolas audzēknim Laurim Lapsam.

Vispirms 500 metru distancē sacentās E vecuma grupas meitenes, no kurām ātrākās Denīze Dreiškena (Gulbenes novada vidusskola), Danika Šķērsta (Tirzas pamatskola) un Marija Gipsle (Lizuma vidusskola), bet zēniem – Artūrs Briedis (Gulbenes novada vidusskola), Edvīns Pabērzs (Gulbenes novada vidusskola) un Kristiāns Andrejevs (Gulbīša pamatskola). 800 metru skrējienā starp D grupas meitenēm 1.vieta Laurai Kallasei (Gulbenes novada vidusskola), 2.vieta Alisei Andrea Kalniņai (Gulbenes novada vidusskola), 3.vieta Violai Degsnei (Gulbenes novada vidusskola), bet zēniem: 1.vieta Adrianam Laizānam (Gulbenes novada vidusskola), 2.vieta Nikam Ronim (Gulbenes novada vidusskola), 3.vieta Andim Kūlītim (Gulbenes novada vidusskola). C vecuma grupas meitenes veica 1000 metru skrējienu, kurā labākās Sintija Birzniece (Gulbenes novada vidusskola), Ieva Kalniņa (Gulbenes novada vidusskola un Emīlija Posse (Gulbenes novada vidusskola), bet zēni veica 1500 metrus: pirmais Reiners Tomsons (Gulbenes novada vidusskola), otrais Adians Stepe (Lejasciema vidusskola) un trešais Martins Kristers Celms (Lejasciema vidusskola). B grupas meitenes spēkiem mērojās 1500 metru distancē: 1.vieta Montai Zauriņai (Lejasciema vidusskola), 2.vieta Elizabetei Galvanei (Lejasciema vidusskola) un 3.vieta Inesei Pilienai(Gulbīša pamatskola). Šās pašas vecuma grupas zēni veica 2000 metru skrējienu, kurā līderpozīcijās izvirzījās Dairis Rūniks (Gulbenes novada vidusskola), aiz sevis atstājot Artūru Filipu Igaviņu (Lejasciema vidusskola) un Ernestu Dzenīti (Rankas pamatskola). A grupas skrējienā meitenēm (1500 metri) ātrākās Violeta Semjonova (Lejasciema vidusskola), Dārta Putne (Gulbenes novada vidusskola) un Ērika Logina (Gulbenes novada vidusskola), zēniem - Lauris Lapsa (Gulbenes novada vidusskola), Lorenss Markuss Seņķo (Lizuma vidusskola)un Rolands Blūms Gulbenes novada vidusskola). Puiši pieveica 3000 metru skrējienu.

06/10/2020

Gulbenes pirmskolas izglītības iestāžu bērni iepazīstas ar Gulbenes novada BJSS darbu

Šajā mācību gadā, Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola uzsāk jaunu sadarbības projektu ar pilsētas pirmskolas izglītības iestādēm. Tiek plānots, ka katras nedēļas piektdienā uz sporta skolu nāk bērnu dārza vecākās grupas audzēkņi, lai ar viņiem strādātu kāds no Gulbenes sporta skola treneriem.

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola ir akreditēti seši sporta veidi: basketbols, volejbols, futbols, vieglatlētika, distanču slēpošana, orientēšanās sports. Kas zina ,varbūt kādam no bērnu dārza audzēkņiem iepatīkas viens vai otrs sporta veids, un uzsākot mācības vispārizglītojošā skolā, bērni vienlaicīgi iestāsies arī sporta skolā, lai trenētos un sasniegtu augstvērtīgus rezultātus savā izvēlētajā sporta veidā.

Pirmā nodarbība notika 2.oktobrī. Uz nodarbībām ieradās trīs pirmskolas iestādes, ar četrām grupām. Ar sportiskām aktivitātēm un kustību rotaļām nodarbību vadīja distanču slēpošanas treneres Solvita Brezinska un Aina Rubene, un basketbola treneris Dainis Mikolajs. Nākošās nodarbības vadīs citi treneri, citos sporta veidos. 

Liels paldies par atsaucību un lai mums izdodas!

31/08/2020

27. - 29. augustā notika starptautisks basketbola turnīrs Valmiera Summer Cup 2020

Gulbenes novada BJSS 2008. gadu komanda izcīnīja 1. vieta turnīrā 8 komandu konkurencē.

Spēļu rezultāt grupu turnīrā:

Gulbene 55 - 40 BS Jugla
Gulbene 36 - 56 Rae Spordikol (Igaunija)
Gulbene 63 - 61 Tartu University BS (Igaunija)

Pusfinālā:
Gulbene 60 - 41 Valmiera

Finālā:
Gulbene 63 - 40 Altius Basketball (Igaunija)

Par komandas vērtīgāko spēlētāju turnīrā tika atzīts R. Aleksandrovs.

Komandas sastāvs un finālspēlē gūtie punkti:
R. Aleksandrovs 17, R. Aizpurs 17, M. Lācis 8, M. Rauza 6, S. Miščenko 5, R. Pušķis 4, N. Veselovs 2, R. Pušpurs 2, E. Bērziņš 2, A. Beļajevs, K. Vanags.

Komandas treneri: Oskars Vīksna un Raimonds Gabrāns

Gulbenes novada BJSS futbolistu rezultāti ZA reģiona futbola čempionātos

Gulbenes U-11 un U-10 futbolisti noslēdz ZA reģiona futbola čempionātus. 

18.augustā Balvu stadionā noslēdzās U-11 ZA čempionāts. Gulbenes NBJSS U-11 finišēja trešajā vietā piekāpjoties Balvu sporta skolas komandai (0:1) un Ludzas NSS komandai (0:1) pārējās spēlēs svinētas pārliecinošas uzvaras. Čempionātā piedalījās 6 komandas: Gulbenes NBJSS, Balvu sporta skola, Ludzas NSS, Rēzeknes BJSS, Alūksnes BJSS, Viļānu SS. 

Par visa čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Valters Matisons 6- vārti(Gulbene), čempionāta labākais aizsargs-Andis Kūlītis(Gulbene). Gulbenes komandas vērtīgākais spēlētājs -Roberts Ozols.

Gulbenes komandas sastāvā spēlēja: Raivo Berkolds (c), Kārlis Putnis, Māris Kūlītis, Roberts Ozols, Kristiāns Kalniņš, Valters Matisons, Marsels Mezītis, Valters Linmeijers, Andis Kūlītis, Emīls Borisanovs, Martins Žvīgurs, Ralfs Dzērve, Rainers Ozoliņš, Laura Kallase, Rauls Vītols Kristers Peksts, Treneris: Kaspars Usāns

Rezultatīvākie Gulbenes komandā: Valters M.-6vārti, Laura K.-5vārti, Ralfs Dz.-3vārti, Raivo B.,Kārlis P., Kristiāns K. visiem pa 2 vārti. 

20. augustā Ludzas stadionā noslēdzās U-10 ZA čempionāts kurā Gulbenes NBJSS U-10 kļuva par čempioniem, spēlējot neizšķirti ar Balviem (2:2) un pārējās spēlēs svinot uzvaras. Čempionātā piedalījās 8 komandas: Gulbenes NBJSS, Balvu sporta skola, Ludzas NSS, Madonas BJSS, Varakļāni MBJSS, Lubāna MBJSS, Viļaka, Ludzas NSS/SK Kuorsova I un Ludzas NSS/SK Kuorsova II. Par visa čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Raivo Berkolds (Gulbene) – 12 vārti, par čempionāta labāko vārtsargu Roberts Ozols (Gulbene), par Gulbenes komandas vērtīgāko spēlētāju Deniss Kudrjašovs. 

Gulbenes komandas sastāvā spēlēja: Gustavs Jakulis, Aleksis Untāls, Roberts Ozols, Kārlis Putnis Raivo Berkolds, Andis Kūlītis, Deniss Kudrjašovs (c), Linards Sabulis, Laura Kallase, Māris Kūlītis Gatis Aleksejevs, Domeniks Krūpens, Adrians Brics, Bruno Brics, Armands Rutkis, Kristers Peksts. Treneris Kaspars Usāns Rezultatīvākie Gulbenes komandā: Raivo B.- 12 vārti, Deniss K.-8vārti, Kārlis P., Laura K. abiem 4 vārti.

23.augustā U-10 komandas devās uz Kārsavu, kur Kārsavas novada svētku ietvaros norisinājās bērnu futbola turnīrs. Gulbenes NBJSS startēja ar divām komandām, kaut gan apbalvoja visas komandas un vietas nedalīja, jāpiemin ka neviena Gulbenes komanda neielaida bumbu savos vārtos, spēlējot vienreiz neizšķirti un pārējās spēles uzvarot.

Formātā 6pret6 Gulbene spēlēja tikai 5 spēlētāju sastāvā, jo dažādu iemeslu pēc 6 spēlētāji pēdējā brīdī neaizbrauca uz Kārsavu. Vasaras sezona gan vēl nav noslēgusies, jo vismaz viens turnīrs plānojas uz Septembra beigām. Tāpat treneris Kaspars Usāns atgādina, ka futbola treniņos laipni gaidīts ir ikviens jaunieties, kurš grib sevi pierādīt futbolā un pievienoties futbola ģimenei, jo īpaši tiek gaidīti 2013./2014.gadā dzimuši zēni.

Vasaras spēles volejbolā

Šovasar notika 15.Vasaras spēles volejbolā - 4.posmi:
17.jūlijs-Kuldīgā,
22.jūlijā-Gulbenē,
5.augustā-Valgundē,
11.augustā-Līvbērzē un fināls-Jelgavas novada Ozolniekos. 

Gulbenes posmā piedalījās 100 komandas. Gulbenes novada BJSS pārstāvēja 11 meiteņu komandas :
U-15 vecuma grupā-4,
U-13 vecuma grupā-4,
U-11 vecuma grupā-3.

Labākos rezultātus sasniedza U-15 grupā: 4.vieta komanda VERI NAIS ,8.vieta komanda BOSIKI, U-13 grupā:7.vieta komanda MINI GULBENE, U-11 grupā:komanda TRĪSVIENĪBA.

Sakarā ar izsludinātajiem noteikumiem COVID-19 ierobežošanai, 11.augusta posms,kas bija paredzēts Gulbenē,tika pārcelts uz Jelgavas novadu.Vienīgās,kas pārstāvēja Gulbenes novada BJSS bija komanda VERI NAIS U-15 vecuma grupā(2005./2006.g).

5.augustā Valgundē no 16 komandām meitenes izcīnīja 2.vietu, 11.augustā Līvbērzē no 21 komandas -7.vietu. Kopvērtējumā ieņēma 4.vietu ,kas deva iespēju piedalīties finālā 19.augustā Jelgavas novada Ozolniekos.
Katrā vecuma grupā 16 labākās komandas tika sadalītas 4 apakšgrupās.Mūsu meitenēm pretī stājās spēcīgas pretinieces-Rīgas volejbola skolas, Daugavpils BJSS un Kuldīgas BJSS komandas. Spēles notika uz laiku- 10 minūtes. Pirmajā spēlē pret Rīgas VS mūsu meitenes pierādīja, ka atbraukušas cīnīties un ar rezultātu 21:11 svinēja uzvaru. Otrajā spēlē pret Daugavpils BJSS (šī komanda finālā izcīnīja 4.vietu) pietrūka veiksmes un pēdējās minūtēs pieļāvām kļūdas, rezultātā 12:16 piedzīvojām zaudējumu. Trešajā spēlē pret Kuldīgas BJSS (šī komanda finālā izcīnīja 2.vietu) nespējām nobloķēt augumos garākās pretinieces un zaudējums 11:18.

Tālāk varējām tikai uzsākt cīņu par 9.-16.vietu. Vispirms spēle pret Liepājas SS komandu, rezultātā labs sniegums un ar 17:12 gūta uzvara. Nākošā spēle pret Rīgas VS ,atkal svinējām uzvaru 18:12. Pēdējā spēlē par 9.-10.vietu mūsu meitenes tikās ar Cēsu PSS komandu,bija spraiga cīņa un tikai pēdējā minūtē, pieļāvām kļūdu servē, kā rezultātā 15:17 sāpīgs zaudējums.Komandā spēlēja:Sonora Ziediņa,Alise Līva Razenovska, Miranda Rozenberga, Dace Prockalova, Viktorija Bičkovska, trenere Ārija Samsonova. Liels paldies meitenēm par drosmi,neatlaidību un vēlēšanos spēlēt.MALAČI. Saku lielu paldies vecākiem par atbalstu un līdzi jušanu.

Latvijas kausa 6. un 7. posms – Smiltenes “Mazā balva”

22.-23.augustā Smiltenes pusē vairāk kā 400 dalībnieki stājās uz starta orientēšanās kluba “Azimuts” rīkotajās sacensībās “Mazā balva 2020”, kur reizē norisinājās arī sestais un septītais Latvijas kausa posms.

Šajās sacensībās piedalījās arī 19 Gulbenes NBJSS jaunie orientieristi. COVID ierobežojumu dēļ, mums šīs bija pirmās sacensības šogad. Tas viennozīmīgi atstāja iespaidu uz rezultātiem, jo orientēšanās prasa regulāru darbošanos nepazīstamās kartēs un apvidos. Neskatoties uz neveiksmēm divu dienu kopvērtējumā, katrā dienā atsevišķi, vairākiem audzēkņiem izdevās sasniegt labus rezultātus.

Pirmajā sacensību dienā visaugstāk izdevās tikt Elīnai Vagulei W12 grupā – 2. vieta, Paula Groševa W8 grupā – 3.vietā, Lelde Gulbe W8 grupā – 4. vieta, Kārlis Putnis – M10 grupā – 5.vieta, Viola Šķirpāne W12 grupā – 6. vietā.

Otrajā dienā distance pēc nakts lietus bija dubļaina, slapja un fiziski grūta. Mazajiem 8 un 10 grupas skrējējiem bija jāpieveic gandrīz 3 km pa slapju mežu, lielākajiem vēl vairāk. Vislabāk ar šo grūto uzdevumu tika galā W8 grupā Paula Groševa – 4. vietā, M8 grupā Kristaps Lemešs un M10 grupā Leonards Dane – abi 6. vietā.

Divus dienu kopvērtējumā pirmajā desmitniekā iekļuva: 4. vieta – Paula Groševa(W8), 5. vieta – Karlis Putnis(M10), 6. vieta – Lelde Gulbe(W8), 7.vieta – Kristaps Lemešs(M8), Adriana Pušpure(W10), 8. vieta – Katrīna Brūniņa(W10), 10.vieta – Leonards Dane(M10).

Orientēšanās trenere Sarmīte Gobiņa

16. Eiropas un 14. Latvijas čempionāts Rogainingā

22. augustā – atpūtas kompleksā “Milzkalns” ar startu pulksten 12:00 sākās 16. Eiropas un vienlaicīgi arī Latvijas 14. čempionāts rogainingā. Šajās 24 stundu sacensībās piedalījās 240 komandas no 15 valstīm. 24 stundu pārbaudījumā devās arī Gulbenes NBJSS orientēšanās nodaļas šī gada absolventi Dārta Putne un Normunds Zaharāns.

Eiropas čempionāts, kas vienlaikus ir arī 2020. gada Latvijas čempionāts rogainingā, sākotnēji bija paredzēts 6. - 7. jūnijā, taču Covid-19 ierobežojumu dēļ tika pārcelts uz 22. – 23. augustu. Pārceltie starta datumi lika mainīt plānus arī Gulbenes novada komandai, jo, diemžēl, komanda nevarēja piedalīties sākotnēji paredzētajā sastāvā.

Rogainings ir orientēšanās sporta paveids – komandu sporta veids, kur dalībniekiem noteiktā kontrollaikā ir jāapmeklē kartē atzīmētie kontrolpunkti ar mērķi savākt pēc iespējas lielāku ieskaites punktu summu. Kontrolpunkti ir izvietoti plašā, mežainā apvidū, un tiem ir dažādas vērtības. Distanci komanda plāno pēc saviem ieskatiem. Komandas dalās vairākās grupās pēc vecuma un dzimuma(M,W,X).

Junioru grupā startē sportisti līdz 23 gadu vecumam. Mūsu komanda šinīs sacensībās pēc sastāva maiņas kļuva par otro jaunāko un jauktajā X grupā – visjaunāko. Dārtai – 16, Normundam – 17 gadi. Svarīgākais pēc karšu saņemšanas bija saplānot sev atbilstošu un pieveicamu distanci.

Jauniešiem ar mazu pieredzi, startējot šādās sacensībās, galvenais ir nepārvērtēt savus spēkus, sekot līdzi pašsajūtai un laicīgi pieņemt pareizos lēmumus. Šāds lēmums šoreiz bija jāpieņem arī mūsējiem, jo, nakts melnumā, sākoties veselības problēmām, tika pieņemts lēmums distanci saīsināt un doties uz finišu, bet to paveicot saviem spēkiem. Viena no konkurentu komandām, kas sākotnēji virzījās ļoti jaudīgi, precīzi un ātri, šādu lēmumu laicīgi nepieņēma un atrodoties kartes tālākajā galā, nespēja tikt līdz finišam un bija spiesti lūgt organizatoriem evakuāciju, līdz ar to saņemot diskvalifikāciju.

Svētdien, 23. augustā, finišējot visām komandām, tika sagaidīti rezultāti - mūsu komandai Latvijas Čempionātā 2. vieta, Eiropas Čempionātā 4. vieta un iegūta milzīga pieredze.

7/08/2020

29.jūlijā Balvos norisinājās Reģionālās izlases atlase (2007.g.dz .bērni)

29.jūlijā Balvos norisinājās Reģionālās izlases atlase (2007.g.dz .bērni). Šajā atlasē bija uzaicināti bērni no visām reģionā komandām (Alūksnes, Madonas, Balviem, Gulbenes, Lubānas, Ludzas un Kārsavas).

Kopā 30 bērni, no kuriem Gulbenes novada BJSS pārstāvēja 3 audzēkņi (Rihards Ozoliņš,Renārs Kalniņš, Rainers Valters Pops). Vienas dienas laikā bērni pildīja izlases trenera testus un norādījumus savstarpējā spēlē. 

Konkurence bija sīva, bet Gulbenes novada BJSS jaunieši rādija labus rezultātus un ir uzņemti Reģionālās izlases sastāvā,ar kuru tie piedalīsies turnīrā, kur tiksies ar citām Reģionālajām Izlasēm. Turnīrs notiks 17.,19.,22.augustā.

7/08/2020

Noslēdzies Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionāts futbolā U-12 grupā

Noslēdzies Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionāts futbolā U-12 grupā, kurā piedalījās 6 komandas (Balvu Sporta Skola, Gulbenes BJSS, Madonas BJSS, Viļānu SS, Ludzas NSS, Alūksnes BJSS). Šajā gadā turnīrs notika 2 sabraukumos, kur katra komanda izspēlēja 1 spēli ar katru komandu.

Noslēdzies Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionāts futbolā U-12 grupā, kurā piedalījās 6 komandas (Balvu Sporta Skola, Gulbenes BJSS, Madonas BJSS, Viļānu SS, Ludzas NSS, Alūksnes BJSS). Šajā gadā turnīrs notika 2 sabraukumos, kur katra komanda izspēlēja 1 spēli ar katru komandu.

1.sabraukums notika 14.jūlijā Balvos, kur pirmajā spēlē tikāmies ar turnīra līderiem Balvu Sporta Skolu un atzinām viņu pārākumu 0:4. Otrajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Viļānu SS, kas beidzās ar pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:0. Vārtus guva Niks Kuzmičš - 3, Gustavs Aišpurs Lukša - 1, Markuss Vīksna - 1, Igors Kūlītis -2. Trešajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Madonas BJSS un atkal pārliecinoša uzvara ar rezultātu 6:0. Vārtus guva Jorens Dukurs - 1, Rihards Rakickis - 1, Ralfs Dzērve - 1, Markuss Vīksna - 1, Igors Kūlītis - 1, Rihards Ziemelis - 1.

2.sabraukums notika 4.augustā Balvos. Šajā sabraukumā abas spēles bija nozīmīgas, jo zaudēti punkti varēja maksāt 2.vietu. Pirmajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Alūksnes BJSS komandu, kas pretendēja uz godalgotu vietu. Taču pēc spēles, kas beidzās ar Gulbenes BJSS komandas uzvaru 2:1, Alūksnes BJSS komandai liedza iespēju cīnīties par godalgotu vietu. Komandas labā vārtus guva Niks Kuzmičš - 1, Ralfs Dzērve - 1. Otrajā spēlē Gulbenes BJSS komanda tikās ar Ludzas NSS komandu. Šī spēle bija par 2.vietu,tā pat ,kā iepriekšējā gadā. Spēle bija spraiga, kurā Ludza divas reizes izvirzījās vadībā (0:1 un 1:2),taču Gulbenes BJSS audzēkņi parādīja savu raksturu, spēja izlīdzināt spēli un spēles beigās izvirzījās vadībā un uzvarēja ar rezultātu 3:2, vārtus guva Niks Kuzmičš - 2, Rihards Ziemelis - 1.

Komandas sastāvā bija Kristers Ļebedevs, Niks Kuzmičš, Ralfs Dzērve, Rihards Rakickis, Igors Kūlītis, Martins Žvīgurs, Markuss Bikovičš, Gustavs Aišpurs Lukša, Markuss Vīksna, Jorens Dukurs, Rihards Ziemelis, Dāniels Melnis, Toms Tomass Garais un Rainers Ozoliņš.

Par komandas labāko spēlētāju tika atdzīts Niks Kuzmičš, kurš ar 6 iesistiem vārtiem atpalika par vieniem vārtiem no turnīra rezultatīvākā spēlētāja (no Balvu komandas).

Par turnīra labāko aizsargu tika atdzīts Igors Kūlītis.

PALDIES VISIEM LĪDZJUTĒJIEM PAR ATBALSTU UN PALDIES VISIEM AUDZĒKŅIEM PAR PAŠATDEVI UN UZUPURĒŠANOS KOMANDAS LABĀ.

31/07/2020

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas vieglatlētu Latvijas čempionātu labākie sasniegumi

Evelīna Vanaga

20./21.07.2020 Jēkabpilī Latvijas čempionātā U-16 grupā soļotāja Evelīna Vanaga izcīnīja 2.vietu 3000m soļošanā, bet diska mešanā izcīnīja pirmo vietu, tas viņai deva tiesības startēt 28.07.2020 Ogrē Baltijas valstu komandu čempionātā, kurās Evelīna uzvarēja un izcīnīja Baltijas valstu čempiones titulu diska mešanā. Šo mācību gadu Evelīna trenējas MSI.

Sanija Ozoliņa

22./23.07.2020 Latvijas čempionātā U-18 vecuma grupā Ventspilī, Sanija Ozoliņa izcīnīja 1.vietu un Latvijas čempiones titulu šķēpa mešanā. Tas deva iespēju viņai pārstāvēt Latviju 1.augustā Igaunija Pärnu Baltijas valstu komandu čempionātā. Sanija mācās Murjāņu sporta internātā. (treneris A.Càns)

Ričards Aizpurs

15.07.2020Preiļos Latvijas čempionātā vieglatlētikā U-14 vecuma grupā par Latvijas čempionu 3kg lodes grūšanā jau otro reizi pēc kārtas kļuva Ričards Aizpurs (trenere I.Aizpure)

Juris Konrāds

20./21.07.2020 Jēkabpilī notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupā Juris Konrāds izcīnīja 3.vietu diska mešanā un šķēpa mešanā. Jurim 22.augustā jāpiedalās Jāņa Lūša piemiņas kausa sacensībās Jelgavā. Tāpat uz Jelgavu dosies U-18 grupas šķēpa metēja Ērika Logina, kura Latvijas čempionātā izcīnīja 4.vietu. (treneris A.Cāns)

Olivers Laizāns

20./21.07.2020 Jēkabpilī notika Latvijas čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupā, Olivers Laizāns 3000m soļošanā izcīnīja 3.vietu (trenere I.Aizpure)

Deniss Ciunelis

20./21.07.2020 Jēkabpilī notika LV čempionāts vieglatlētikā U-16 vecuma grupā Deniss Ciunelis 1500m šķēršļu skrējienā izcīnīja 1.vietu un Latvijas čempiona titulu, tas deva viņam godu pārstāvēt Latviju Baltijas valstu komandu čempionātā Ogrē 28.07.2020, kur Deniss ieguva 6.vietu. (trenere I.Aizpure)

Alūksnē veiksmīgi aizvadīts parku skriešanas seriāls “Izskrien vasaru 2020”. Pavisam skrējienu seriālam bija 4 kārtas, katru reizi starts un finišs atradās citā lokācijā, pie ainaviski skaistā Alūksnes ezera. Skrējienu seriāls norisinājās no 18.jūnija līdz 16.jūlijam. Kopējais dalībnieku skaits visās grupās ap 160 cilvēkiem. 

Arī mūsu vieglatlēte U12 vecuma grupā Laura Kallase piedalījās šajā skriešanas seriālā, kopvērtējumā savā grupā sīvā cīņā izcīnot 1.vietu starp 12 vienaudzēm un gadu vecākām meitenēm. Laurai diemžēl nācās izlaist pirmo kārtu, taču 2. kārtā vajadzēja atgūt iekavēto. 2.kārtā Laura ierindojās 2.vietā, taču kopvērtējumā 4.vietā. Tā bija laba motivācija nākamajai kārtai , kur L.Kallase izcīnīja 1.vietu, tādejādi kopvērtējumā paceļoties uz godalgoto 2.vietu. 4.kārtā izvēloties pareizo taktiku , jaunajai sportistei izdevās izcīnīt kopvērtējumā 1.vietu un kļūt par savas grupas čempioni Alūksnes parku skriešanas seriālā “Izskrien vasaru 2020”

27/07/2020

"Athletes In Action" digitālā basketbola nometne Gulbenes novada bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkņiem

1. grupa: 2006.-2008.g.dz.basketbolisti.
2. grupa: 2005.-2002.g.dz.basketbolisti.

Nometnes saturs:

 • Teorētiskā/tehniskā sagatavošana - basketbola uzbrukums, metiens, aizsardzība, individuālās meistarības un fizisko spēju attīstīšanas nozīme, motivācija;
 • Fiziskā sagatavošana - precīza kāju un roku darbība, kustību koordinācija, basketbolista stāja un fiziskās īpašības, ātrums izturība, spēks un lokanība;
 • Taktiskā sagatavošana - spēles situācijas uzbrukumā un aizsardzībā, metiens pēc piespēles no vietas un kustībā, spēlētāju novietojums aizsardzībā, ātrais uzbrukums un rotācija;
 • Psiholoģiskā sagatavošana - lēmumu pieņemšana, pozitīvo rakstura īpašību izkopšana, tehniskais izpildījums, kvalitāte, vērtību izglītība un basketbolista ētika;
 • Integrālā sagatavošana – savstarpēja komunikācija, kontroles vingrinājumi, darbs darbs komandā, konkursi un sacensības, slodzes dozēšana, veselīgs uzturs un atpūta.

/Daļa no treniņu procesa satura vēl tiek saskaņota, tulkota un sīkāk precizēta./

Otrdiena - 28. jūlijs

9.00 Nometnes atklāšana (1. grupa)
9.15 – 10. 30 Nodarbība #1 (1. grupa)
10.45 Nometnes atklāšana (2. grupa)
11.00 – 13.00 Nodarbība #1 (2. grupa)
14.00 Pusdienas
15.00 Motivējošie video no USA treneriem (1. grupa)
15.15 – 16.30 Nodarbība #2 – Dienas rezumējums/došanās mājup (1. grupa)
16.45 Motivējošie video no USA treneriem (2. grupa)
17.00 – 19.00 Nodarbība #2 – Dienas rezumējums/došanās mājup (2. grupa)

Trešdiena - 29. jūlijs

9.00 – 10. 30 Ievads/Iesildīšanās - Nodarbība #3 (1. grupa)
10.45 – 13.00 Ievads/Iesildīšanās - Nodarbība #3 (2. grupa)
14.00 Pusdienas
15.00 Motivējošie video no USA treneriem (1. grupa)
15.15 – 16.30 Nodarbība #4 – Dienas rezumējums/došanās mājup (1. grupa)
16.45 Motivējošie video no USA treneriem (2. grupa)
17.0 – 19.00 Nodarbība #4 – Dienas rezumējums/došanās mājup (2. grupa)

Ceturtdiena - 30. jūlijs

9.00 – 10. 30 Ievads/Iesildīšanās - Nodarbība #5 (1. grupa)
10.45 – 13.00 Ievads/Iesildīšanās - Nodarbība #5 (2. grupa)
14.00 Pusdienas
15.00 Motivējošie video no USA treneriem (1. grupa)
15.15 – 16.30 Nodarbība #6 – Dienas rezumējums/ nometnes noslēgums (1. grupa)
16.45 Motivējošie video no USA treneriem (2. grupa)
17.00 – 19.00 Nodarbība #6 – Dienas rezumējums/ nometnes noslēgums (2. grupa)

25/06/2020

Vieglatlēti atsāk sacensības!

Šajā laika periodā, kad visi vēl esam uztraukumā par Covid-19 atstātajām sekām uz mūsu līdzcilvēkiem,sportistiem tiek dota atļauja trenēties un piedalīties sacensībās,ievērojot visus MK noteikumus par pulcēšanās atļautajām normām,tai skaitā rīkojot sacensības. Gulbenes novada sporta skolas vieglatlēti cītīgi bija sportojuši pēc individuālajiem treniņu plāniem attālināti un vēlāk, jau klātienē, treneru vadītajās klātienes nodarbībās.

Vieglatlētikas sporta sacensības vasaras periodos notiek stadionos. Daudzas sacensības, kuras bija paredzētas jūnija mēnesī, tai skaitā Latvijas čempionāti dažādās vecuma grupās U-14, u-16, U-18, U-20 tika pārnestas uz jūlija un augusta mēnešiem. 

17.06. Balvos notika Starpnovadu sporta skolu atklātās sacensības vieglatlētikā, kurās piedalījās Gulbenes novada sporta skolas 46 vieglatlēti, kurus trenē A.Cāns, J.Svetlovs, M.Rudzītis, V.Mezītis, I.Aizpure.

Daudziem no vieglatlētiem šīs bija nozīmīgas sacensības,jo ,lai piedalītos Latvijas čempionātos ir jāizpilda kvalifikācijas normatīvi,kas ir ceļazīme uz čempionātiem. Par cik sacensības organizēt šajā laika periodā, noteiktam dalībnieku skaitam var ierobežotā laika limitā, tad nemaz visas vieglatlētikas disciplīnas nav iespējams vienās sacensībās izvest.Balvi izveda sacensības pēc dažām no čempionātu disciplīnām, kurās daudzi uzrādīja savus personīgos rezultātus:

U-14 grupā (2007./2008.g.dz.)

1vietas izcīnīja -1000m - Sintija Birzniece (I.Aizpure) lodes grūšanā un diska mešanā-Ričards Aizpurs (I.Aizpure)

3.vietas izcīnīja-lodes grūšanā un diska mešanā - Niklāvs Aizpurs (I.Aizpure). Šie trīs vieglatlēti izpildīja kvalificēšanās normatīvus LV čempionātam. Tāpat 3.vietas - 100m skrējienā izcīnīja Raimonds Skangalis (I.Aizpure),1000m - Andris Livčāns (I.Aizpure).

U-16 grupā(2005./2006.g.dz.)

2.vietas izcīnīja-4kg lodes grūšanā-Rihards Stūrītis, (I.Aizpure) 1kg diska mešanā -Ance Katane (I.Aizpure), 1500m-Inese Piliena (A.Cāns) un Ernests Dzenītis (J.Svetlovs).

3.vietas izcīnīja-1kg diska mešanā-Rihards Stūrītis,Anda Katane (A.Katane), 1500m skrējienā Ance Katane. Šie pieci vieglatlēti izpildīja savās disciplīnās kvalificēšanās normatīvus.Tāpat 3.vietu 1500m skrējienā izcīnīja Patriks Dāvis Freivalds.

U-18 grupā(2003./2004.g.dz.) 

Amanda Lūse (I.Aizpure) uzstādīja personīgos rezultātus augstlēkšanā ,uzlecot-1m65cm un tāllēkšanā, aizlecot - 4m 97cm,Rolands Blūms (I.Aizpure) 100m noskrēja -11,9 sek. ,tā kvalificējoties LV čempionātam, Rolands Cīrulis (I.Aizpure)- 12,7 sek.

U-20 grupā (2001./2002.g.dz.) 

Lauris Lapsa (V.Mezītis) noskrēja 1500m, izpildot kvalifikācijas normatīvu.
Daudziem, šo vecuma grupu vieglatlētiem, jūlija sākumā jābrauc uz sacensībām,kur būs piedāvātas tādas disciplīnas,kā-šķēpa mešana,vesera mešana, barjerskrējieni, 3-soļa lēcieni,kavēkļu skrējieni, šīs disciplīnas piekopj arī mūsu novada jaunie vieglatlēti.

U-12 grupā (2009.g.dz. un jaun.)mūsu jaunajām cerībām vieglatlētika tika uzrādīti sekojoši rezultāti:
1.vietas izcīnīja-500m Laura Kallase (I.Aizpure), 60m un t/l-Valters Kulakovs (I.Aizpure).
2.vietas izcīnīja-bumbiņas mešanā Niks Ronis (I.Aizpure), tāllēkšanā - Laura Kallase.
3.vietu izcīnīja-60m - Gustavs Mezītis (I.Aizpure).

Novēlēsim mūsu novada kuplajai vieglatlētu saimei izturību šajos karstajos sacensību mēnešos un cīņas sparu Latvijas čempionātos.

Tr.Irēna Aizpure

13/06/2020

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola Lepojās un sveic savus audzēkņus
par izcilām sekmēm 2019./2020 mācību gadā un cīņassparu basketbola laukumā!

12/06/2020

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas absolventi
saņem profesionālās ievirzes izglītības dokumentus

2020. gada 10. jūnijā Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā audzēkņiem svinīgos apstākļos tika izsniegti sporta profesionālās ievirzes izglītības apliecības.

Tā kā joprojām spēkā ir valstī noteiktie ierobežojumi publisko pasākumu rīkošanai, tad šogad svinīgajā pasākumā pulcējās tikai sporta skolas absolventi, viņu treneri un sporta skolas vadība.

Pēc Latvijas valsts himnas atskaņošanas un sporta skolas direktora uzrunas ar sporta profesionālās izglītības programmu absolvēšanu tika sveikti 45 audzēkņi piecos sporta veidos - volejbolā, basketbolā, futbolā, orientēšanās sportā un vieglatlētikā, kā arī viņu treneri.

Apliecību par sporta profesionālās ievirzes izglītības 20V programmas absolvēšanu volejbolā saņēma 14 audzēknes (trenere Ārija Samsonova), orientēšanās sportā 8 audzēkņi ( treneri Sarmīte Gobiņa un Aigars Bērziņš) un futbolā 7 audzēkņi (treneris Kaspars Usāns).

Savukārt sporta profesionālās ievirzes izglītības 30V programmu absolvēja 8 audzēknes volejbolā (trenere Solvita Vīcupa-Ulme), 6 audzēkņi basketbolā (treneri Dainis Mikolajs, Vija Kalniņa) un 2 audzēknes vieglatlētikā (treneris Voldemārs Mezītis). Noslēgumā audzēkņiem bija iespēja kopā treneriem svinīgo mirkli iemūžināt fotogrāfijās pie sporta skolas gulbju skulptūrām.

02/06/2020

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola aicina pievienoties jaunus audzēkņus.

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola (turpmāk – Sporta skola) īsteno 6 akreditētas profesionālās ievirzes programmas (basketbols, vieglatlētika, volejbols, distanču slēpošana, orientēšanās, futbols). Kopējais audzēkņu skaits 2019./2020.m.gadā ir vairāk kā 550. Sporta skolā ar audzēkņiem 42 mācību treniņu grupās strādā 23 treneri.

Sporta skolas piedāvājumi:

 • Sporta skolā iespējams trenēties kvalificētu treneru vadībā un piedalīties dažādās līmeņa sacensībās un turnīros Latvijā un ārvalstīs;
 • Saņemt valsts atzītu izglītības dokumentu par profesionālās ievirzes sporta programmas apgūšanu;
 • Piedalīties treniņu nometnēs;
 • Apgūt vispārējās izglītības programmas pamatskolā vai vidusskolā un vienlaicīgi mācīties Sporta skolā, kā arī izmantot Sporta skolas dienesta viesnīcas pakalpojumus;
 • Audzēkņiem tiek nodrošināts treniņiem nepieciešamais inventārs un aprīkojums;
 • Par labiem sasniegumiem un rezultātiem audzēkņi saņem apbalvojumus, t.sk. naudas balvas; 
 • Sporta skolā audzēkņiem iespējams saņemt arī medicīnas darbinieka, fizioterapeita, kā arī vispārējās fiziskās sagatavotības trenera palīdzību un atbalstu.

Interesenti visu aktuālo un nepieciešamo informāciju par Sporta skolu un tās darbību var atrast interneta vietnē www.gulbenesbjss.lv.

Lai uzsāktu mācības Sporta skolā nepieciešams iesniegt šādus dokumentus: 

1.Vecāku iesniegums (paraugs pieejams www.gulbenesbjss.lv);

2.ģimenes ārsta izziņa par bērna veselības stāvokli.

Dokumentus uzņemšanai Sporta skolā var iesniegt jau no 2020.gada 18.maija Skolas ielā 10A, Gulbene. Neskaidrību vai jautājumu gadījumā interesēties - t.64473455, e-adrese: sports@gulbene.lv.

Uz tikšanos - gaidīsim!

Gulbenes bērnu un jaunatnes sporta skola

LJBL komandu rangs 2020-2021

15/05/2020

Norisināsies bezmaksas tiešsaistes seminārs par bērnu sportiskā talanta attīstību

Informācija medijiem 15.05.2020.

28. maijā norisināsies tiešsaistes seminārs “TALANTS. Kā to atrast un attīstīt?”, kurā aicināti piedalīties gan dažādu sporta veidu treneri, gan mazo sportistu vecāki. Pirmajā šāda veida seminārā Latvijā vietējie un ārvalstu sporta nozares profesionāļi stāstīs par to, kā pamanīt talantu jaunajos sportistos. Seminārā tiks sniegti padomi treneriem un bērnu vecākiem par to, kā veiksmīgi bērna talantu attīstīt un pilnveidot, lai veicinātu sportista profesionālo izaugsmi jau no bērnības. Semināru organizē programma “Atrodi savu sporta veidu” sadarbībā ar “Maxima Latvija”.

Tiešsaistes seminārā katrs profesionālais treneris pastāstīs par savu pieredzi konkrētajā sporta veidā, daloties ar to, kādas bērnu prasmju attīstīšanas un motivācijas metodes viņi pielieto darba ikdienā. Tā kā katra bērna izaugsmes panākumu atslēga ir veiksmīga sadarbība starp treneri un vecākiem, seminārā informācija būs ļoti noderīga abām pusēm.

Papildu dažādu sporta veidu treneriem, pasākumā piedalīsies arī divi speciālisti – fizioterapeits un sporta ārsts, ar kuru palīdzību vecāki un treneri var labāk un vairāk izprast bērna vajadzības un attīstības īpatnības sportā.

14/05/2020

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola ar 13.05.2020 pakāpeniski atsāk darbu klātienē!

Par fiziskajām aktivitātēm, pulcējoties sporta norišu vietās ārkārtējās situācijas laikā no 2020. gada 12. maija

1. Atļautas individuālas fiziskās aktivitātes1 , pulcējoties sporta norišu vietās (stadionos, sporta laukumos, motosporta trasēs, sporta zālēs, fitnesa un trenažieru zālēs, citās telpu un ārtelpu sporta bāzēs un atklātās ūdenstilpnēs) veselības saglabāšanai un uzlabošanai, ja tiek ievēroti šādi nosacījumi:

1.1. fizisko aktivitāšu laikā, kā arī pirms un pēc tām tiek ievērota savstarpēja vismaz divu metru distance. Minētie nosacījumi par savstarpējo distanci neattiecas uz vienā mājsaimniecībā dzīvojošām personām, kā arī vecāku un viņa nepilngadīgiem bērniem (ja viņi nedzīvo vienā mājsaimniecībā);

10/02/2020

Vieglatlētu starti Latvijas čempionātos

26.janvārī Rīgā Nacionālajā Sporta manēžā notika Latvijas čempionāts soļošanā visām vecuma grupām

Gulbenes novada BJSS audzēkne Evelīna Vanaga U-16 vecuma grupā 3000 m soļojumā izcīnīja 3.vietu, Olivers Laizāns – 4.vietu, bet Patriks Dāvis Freivalds – 5.vietu. U-14 vecuma grupā 2000 m soļojumā Loreta Beāte Dzerkale izcīnīja 5.vietu un Megija Biezā – 9.vietu. Visu iepriekš minēto audzēkņu trenere ir Irēna Aizpure.

U-20 vecuma grupā 3000 m soļoja Līva Ejuba (treneris Voldemārs Mezītis) un izcīnīja 4.vietu. 

2.februārī Rīgā Nacionālajā Sporta manēžā notika Latvijas U-14 (2007./2008.dz.g.) vieglatlētikas čempionāts telpās. 

Gulbenes novada BJSS audzēknis Ričards Aizpurs 3 kg lodes grūšanā izcīnīja Latvijas čempiona titulu, ieguva 1.vietu starp 23 dalībniekiem. 60 m sprinta distancē Samanta Gutāne iekļuva B finālā un izcīnīja 6.vietu starp 32 dalībniecēm. 

Gargabalniece Sintija Birzniece 1000 m skrējienā izcīnīja 6.vietu 25 dalībnieču konkurencē. Visu audzēkņu trenere ir Irēna Aizpure.

Evelīna Vanaga 
– bronzas medaļas ieguvēja 3000 m soļošanā U-16 vecuma grupā

Ričards Aizpurs 
– LV čempions lodes grūšanā U-14 vecuma grupā