top of page

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola, aktuāli

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas "Gada lepnums 2023"!

Jau otro gadu Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola (turpmāk – Gulbenes novada BJSS) septembra sākumā organizē pasākumu “Gulbenes novada BJSS gada lepnums”,
kas ir veltīts jaunā mācību gada atklāšanai, kā arī balvu pasniegšanai audzēkņiem par iepriekšējā mācību gada un sacensību sezonas panākumiem. Pasākumā, saņemot speciāli
izgatavotu balvu, tika apbalvoti 47 audzēkņi, kuri pārstāvēja volejbola, basketbola, distanču slēpošanas un vieglatlētikas nodaļas.
Pasākuma tika teikts paldies audzēkņiem par nopietnu attieksmi pret treniņu darbu, audzēkņu treneriem par ieguldīto laiku un pūlēm, vecākiem par uzticību un atbalstu saviem bērniem un sporta skolai, kā arī Gulbenes novada pašvaldībai par atbalstu Gulbenes novada BJSS iniciatīvām jaunatnes sporta attīstīšanā.
Klātesošos priecēja mākslinieku priekšnesums - Rīgas cirka skolas UV šovs "Hipnotic" Gulbenes novada BJSS saimi ar videosveicienu starpniecību sveica Volejbola treneri Daniele Mario Capriotti un Arvils Keišs, basketbolists Dairis Bertāns, rollerslēpotāji Lauris Kaparkalējs, Silvestrs Švauksts un vieglatlēte Agate Caune.
Liels paldies Gulbenes novada pašvaldībai , Gulbenes novada Sporta pārvaldei, uzņēmumiem - Skrīveru saldumi, Gulbene Metālserviss, Ramirent un Jānim Kļaviņam personīgi, “Stabilo” un Raitim Ķikustam personīgi, tāpat paldies Marekam Kuharenko, Lisicinu ģimenei un vēl daudziem citiem, kuri iesaistījās un atbalstīja pasākuma “Gulbenes novada BJSS Gada lepnums 2023” tapšanu.
Ceram, ka pasākums mums visiem deva enerģijas un apņemšanās impulsu jauniem sasniegumiem šim mācību treniņu gadam un sacensību sezonai.

DSC03210
DSC06902
DSC06912
DSC06941
DSC03456
DSC03751
DSC03786
DSC03857

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņu uzņemšana

Jaunajā 2023./2024. mācību gadā Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā ( turpmāk – Sporta skola) tiek atvērtas trīs jaunas sākuma sagatavošanas grupas 2016. un 2015. gadā dzimušajiem bērniem basketbolā zēniem, volejbolā meitenēm, futbolā zēniem. Pirmās iemaņas sportā varēs apgūt arī interešu izglītības programmā vispārējā fiziskajā sagatavotības grupā sešgadīgajiem bērniem, kuri apmeklēs bērnudārzu.

Uzņemšana Sporta skolā ir sākusies un treniņu grupu komplektācija turpināsies līdz 15.septembrim.

Audzēkņu uzņemšana notiek arī citās vecuma grupās visu sporta veidu nodaļās (visa gada garumā), ja potenciālajam audzēknim ir iepriekšējas iemaņas sporta veidā un spējas izpildīt kontrolnormatīvus.

Lai iestātos Sporta skolā nepieciešami šādi dokumenti;

• Audzēkņa vecāka vai aizbildņa parakstīts iesniegums (veidlapa ir pieejama Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā, Skolas ielā 10A, Gulbenē, vai iestādes mājas lapā https://www.gulbenesbjss.lv/dokumenti)

• Ģimenes ārsta izziņa ar norādi “Atļauts nodarboties ar sportu paaugstinātas fiziskas slodzes apstākļos”. Izziņā jānorāda, ka tā paredzēta iesniegšanai Gulbenes novada BJSS.

Nāc un kļūsti par mūsu audzēkni, iegūsti jaunus draugus, gūsti pozitīvas emocijas, piedalies dažādās sacensībās un esi vesels un fiziski aktīvs!

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas 2022./2023. mācību gada absolventu izlaidums

18. augustā Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolā norisinājās 2022./2023. mācību gada absolventu izlaidums.

20V profesionālās ievirzes programmas absolvēja 5 orientēšanās nodaļas audzēkņi, 8 futbola nodaļas audzēkņi un 9 basketbola nodaļas audzēkņi.

30V profesionālās ievirzes programmas absolvēja 8 volejbola audzēknes un 3 futbola audzēkņi.

Pateicamies audzēkņiem, treneriem un vecākiem par ieguldīto darbu, pūlēm un veiksmi turpmākajās gaitās!

EKV_SP_Izlaidums2023 (126)
EKV_SP_Izlaidums2023 (67)
EKV_SP_Izlaidums2023 (87)
EKV_SP_Izlaidums2023 (42)
EKV_SP_Izlaidums2023 (119)
EKV_SP_Izlaidums2023 (1)

09/09/2022

Gulbenes novada BJSS gada lepnums 2022!

Uzsākot jauno mācību gadu, mēs, Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas saime, esam piedzīvojuši savu audzēkņu sumināšanu par viņu pagājušās sezonas sasniegumiem sportā.

Pasākumā tika apbalvoti 65 audzēkņi, kuri saņēma pasākumam speciāli izgatavotu “Gada lepnuma 2022” balvu.Milzīgs paldies treneriem par ieguldīto darbu bērnu un jauniešu izaugsmē, sporta skolas darbiniekiem par sniegto atbalstu, sporta skolas audzēkņiem par augstajiem rezultātiem Latvijā un pasaulē, kā arī vecākiem par uzticību un atbalstu sporta skolai! Paldies Gulbenes novada pašvaldībai par sniegto atbalstu sporta skolas noteikto prioritāšu īstenošanā.

Balvas laureātiem pasniedza Olimpiskais čempions bobslejā Daumants Dreiškens, Gulbenes novada Izglītības pārvaldes vadītāja Dace Kablukova, sporta skolas direktors Arnis Šķēls un sporta skolas direktora vietnieks Dainis Mikolajs.Klātesošos priecēja GreenTrial šovs ar iespaidīgu priekšnesumu. Valērija Stībele Olekša “iekustināja” klātesošos kopā ar volejbola nodaļas meitenēm. Klātesošajiem video sveicienus sūtīja nu jau bijušie audzēkņi Ričards Aizpurs un Adrians Andijs Andževs, kuri savu sportistu gaitas turpina ārzemju klubu sistēmā. Volejbolistu saimei video sveicienu sūtīja Latvijas viena no titulētākajām pludmales volejbolistēm Tīna Graudiņa.

Liels paldies visiem, kuri palīdzēja pasākuma tapšanā – treneriem, vecāku pārstāvjiem, sporta skolas darbiniekiem un mūsu atbalstītājiem. Bez jums šis pasākums nebūtu izdevies!Vēlam neatlaidību, izturību un drosmi ceļā uz saviem izvirzītajiem mērķiem!

daBJSSgadalepnums2022

17/08/2022

Izlaidums

12.08.2022 Gulbenes novada BJSS zālē notika 2021./2022. mācību gada absolventu izlaidums. 

20V profesionālās ievirzes programmas absolvēja 7 basketbola nodaļas audzēkņi, 8 distanču slēpošanas nodaļas audzēkņi, 3 futbola nodaļas audzēkņi, 7 vieglatlētikas nodaļas audzēkņi un 7 volejbola nodaļas audzēkņi. 

Gulbenes novada BJSS pateicas par ieguldīto darbu un pūlēm, kas bija jāpiedzīvo šajā posmā. Veiksmi turpmākajās dzīves gaitās un gaidīsim atpakaļ jau 30V profesionālajās ievirzes programmās.

08/08/2022

Basketbola nometne "Mācies spēlēt pirms spēlē"

01.-05.08.2022 Gulbenē norisinājās basketbola nometne "Mācies spēlēt pirms spēlē", ko organizēja Gulbenes novada BJSS, sadarbībā ar Athletes in Action un ISBS. Nometnē piedalījās vairāk kā 80 bērnu. Liels paldies visiem treneriem un audzēkņiem par šo lielisko iespēju darboties kopā un gūt vērtīgas atziņas un pieredzi. Nometnes galvenais treneris Steve Midleton (ASV): " Atlēti darbībā (Athletes in Action) organizācijas mērķis ir sniegt ticību un draudzību Latvijai. Mēs cenšamies mācīt labāko Amerikas basketbolu Latvijas jauniešiem, kā arī vēlamies jaunatnei likt aizdomāties par to-kā kļūt pēc iespējas labākiem, kas viņi var būt savās dzīvēs.

Manuprāt, Latvieši ir silti, viesmīlīgi un draudzīgi. Kopā ar jums mēs jūtamies kā viena ģimene. Gulbenes novada sporta skola ir ļoti laba organizēta ar augsta līmeņa sporta kompleksa telpām, nodrošinot lieliskas iespējas veiksmīgai darbībai. Tādēļ raugoties nākotnē, esam gatavi arī turpmāk nodrošināt amerikāņu treneru vadībā trenēties un mācīties basketbola spēli. Gulbenes jaunieši smagi strādā un ir mācīties griboši. Es vienmēr ar prieku domāju par iespēju kopīgi pavadīt laiku ar jums šeit Gulbenē!"

01/07/2022

Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas 2021./2022. mācību gada absolventu izlaidums 12. augustā, Gulbenes novada BJSS sporta zālē, plkst. 18.00!

01/07/2022

Gulbene nometne 

27/06/2022

Gulbenes novada bērnu un jaunatnes sporta skola 

14/06/2022

Baltijas kausa izcīņa basketbolā

No 10. līdz 12. jūnijam Lietuvas pilsēta Anīkščos norisinājās Baltijas kausa izcīņa basketbolā U15 zēniem un meitenēm.

No 10. līdz 12. jūnijam Lietuvas pilsēta Anīkščos norisinājās Baltijas kausa izcīņa basketbolā U15 zēniem un meitenēm. Turnīrā piedalījās Latvijas, Igaunijas un divas Lietuvas izlases. Latvijas U15 izlasi Lietuvā pārstāvēja arī mūsu Gulbenes novada BJSS audzēknis Adrians Andijs Andževs 🏀🏀🏀 Pirmajā spēlē Latvijai nācās atzīt Lietuvas izlases pārākumu ar 62-76. Adrianam izcils sniegums 29 punkti un 9 rezultatīvas piespēles un 3 pārtvertas bumbas. Otrajā spēlē nācās piekāpties Lietuvas U-14 izlases komandai 87-79. Adrians atzīmējās ar 18 punktiem, 6 rezultatīvām piespēlēm, 6 atlekušajām bumbām un 4 pārķertām piespēlēm. Spēlē pret Igaunijas U-15 izlasi izdevās izcīnīt pārliecinošu uzvaru 83-49. Adrians atzīmējās ar 13 punktiem, 10 rezultatīvām piespēlēm un 3 pārķertajām bumbām. Paldies trenerei Vijai Kalniņai un vecākiem par ieguldīto darbu!🏀

Lepojamies ar savu audzēkni.

16/05/2022

LJBL Čempionāts

Pēc 29 gadu pārtraukuma Gulbenes jaunie basketbolisti atkal LJBL Čempioni! Trenera Oskara Vīksnas vadītā U14 zēnu komanda finālturnīrā Valmierā spēja uzvarēt visas 5 spēles un celt virs galvām uzvarētāju kausu.

Finālturnīrā piedalījās valsts spēcīgākās 8 komandas, kas tika sadalītas 2 grupās. Gulbenieši grupas spēlēs uzvarēja Basketbola Klasi (Rīga) 67 - 42, Ventspili 71 - 58 un DSN (Rīga) 45 - 40. Pusfinālā mūsu puišiem pretī stājās Mārupes vienaudži, kas līdzvērtīgu pretestību izrādīja vien spēles ievadā. Spēles beigās uzvara 80 - 57.

Fināla pretinieki bija DSN (Rīga), ar ko šosezon spēlēts jau 3 reizes, tāpēc abas komandas viena otru jau labi pazina un varēja vieglāk izstrādāt spēles plānu. Kontrolējot spēles gaitu no aizsardzības, mūsu puiši izmantoja savas stiprās puses uzbrukumā, spiežoties tuvāk grozam un apdraudot pretiniekus arī ar tālmetieniem visas spēles garumā, beigās uzvarot visai pārliecinoši 75 - 54.

Gulbene: Ričards Aizpurs 29 (11ab, 6rp), Ralfs Aleksandrovs 25, Raitis Pušķis 11, Matīss Lācis 5, Markuss Rauza 3, Renārs Pušpurs 2, Kristers Vanags, Alens Beļajevs, Edgars Bērziņš, Miks Alberts Gudovskis; Niklāvs Veselovs.

Par regulārās sezonas un finālturnīra MVP (vērtīgākais spēlētājs) tika atzīts Ričards Aizpurs. Finālturnīra zvaigžņu pieciniekā iekļāva jau minēto Ričardu Aizpuru un otru mūsu komandas spēlētāju Ralfu Aleksandrovu.

Gulbenes novada BJSS treneris Oskars Vīksna - Prieks, par gadiem ieguldīto darbu treniņos, sacensībās un mācībās, kas dienu no dienas veidoja puišus par ČEMPIONIEM. Paldies vecākiem, kas uztic bērnus Gulbenes basketbolam un spēcīgajām tā tradīcijām. Šodien priecāsimies, bet rīt turpināsim strādāt pie bērnu un jauniešu vispusīgas attīstības gan sportā, gan sadzīvē.

24/05/2022

Finālsacensības Ventspilī

Gulbenes novada BJSS jaunie basketbolisti U-15 vecuma grupā no 20.05-22.05.2022 aizvadīja finālsacensības Ventspilī.

Pirmajā apakšgrupas spēlē tikāmies ar Bauskas vienību un svinējām pārliecinošu uzvaru 73-55. Otrajā spēlē nācās atzīt Tukuma sporta skolas pārākumu 59-74. Aizraujošā cīņā par pirmo vietu grupā uzvarējām BJBS Rīga/DSN 2 komandu 68-67, uzvaras grozu pēdējās sekundēs realizēja Sandijs Zujevs. Pusfinālā tikāmies ar Mārupes SC komandu, spēle bija ļoti saspringta un spēles uzvarētāja noteikšanai bija nepieciešams papildlaiks. Ar neatlaidīgu cīņu Gulbenes komanda bija pārāka 71-65. Finālā bija jāmērojas spēkiem ar BJBS Rīga/DSN komandu. Neizdevās spēles sākums un nonācām zaudētājos ar -19, lēnām uzlabojām sniegumu abos laukuma galos un ceturtās ceturtdaļas sākumā izvirzījāmies vadībā ar 60-59. Ceturtdaļas turpinājumā notika sīva cīņa, veiksme vairāk uzsmaidīja pretinieku komandai un par 2021./2022. gada LJBL U15 čempioniem kļuva BJBS Rīga/DSN , sudrabs Gulbenes BJSS, bet pie bronzas medaļām tika BJBS "Rīga/DSN-2, kas uzvarēja Mārupes SC 94:70. Talantu piecniekā iekļuva - Adrians Andijs Andževs un Ralfs Aleksandrovs.

Gulbenes komandas sastāvs: Adrians Andijs Andževs, Kristers Ķikusts, Sandijs Zujevs, Jānis Caunītis, Kristers Upītis, Niklāvs Aizpurs, Ričards Aizpurs, Ralfs Aleksandrovs, Matīss Lācis, Raitis Pušķis. Trenere Vija Kalniņa. Milzīgs paldies audzēkņiem par darbu un atdevi, spēlētāji auga no spēles uz spēli. Paldies vecākiem par atbalstu. Paldies cilvēkiem, kas mums ticēja un atbalstīja, kā arī tiem, kas neticēja, tas deva papildus motivāciju!

19/04/2022

Talantu nedēļa

Latvijas Jaunatnes basketbola līga no 25.aprīļa līdz 30.aprīlim rīko Talantu nedēļu un aicina iesaistīties visus spēlētājus, vecākus, trenerus!

Viesosimies vairākās Latvijas pilsētās, kur bērniem un jauniešiem būs iespēja iepazīties ar ievērojamiem, profesionāliem, talantīgiem cilvēkiem un uzklausīt dažādus motivējošus un iedvesmojošus stāstus.

Talantu nedēļas noslēgumā sestdien, 30. aprīlī, Rīgas 49.vidusskolā risināsies tradicionālā Talantu spēle U-19 vecuma grupā, kā arī dažādi konkursi, stafetes un citas aktivitātes. Gulbenes novada BJSS Talantu spēlē komandu pārstāvēs Rihards Berkolds, kurš ir arī komandas kapteinis un Rainers Ļisicins.

19/01/2022

BBBL ziemas kauss

Gulbenes novada BJSS U-15 grupas basketbola komanda no 14-16.01.2022 piedalījās BBBL ziemas kausa izcīņā.

Turnīra pirmajā dienā tika izcīnītas divas uzvaras 58-47 pret SK Nord/Kalev Cramo un 60-56 pret Sportabode komandām. 

Otrajā dienā sīvā cīņā nācās atzīt Zviedrijas Alvik Basket komandas pārākumu ar rezultātu 55-58, kā arī piekāpties Daugavas sporta nama komandai 51-69. Noslēdzošajā dienā turnīrs tika noslēgts uz pozitīvas nots uzvarot BS Rīga/Rīdzenes komandu ar rezultātu 56-51.

Komandā spēlēja: Adriāns Andževs, Kristers Ķikusts, Ralfs Aleksandrovs, Sandijs Zujevs, Eduards Stabiņš, Kristers Upītis, Niklāvs Aizpurs, Jānis Caunītis, Alans Beļajevs, Rainers Tomsons.. Turnīra rezultatīvākais spēlētājs un piespēlētājs Adriāns Andževs ar 23.2 punktiem un 5.4 rezultatīvām piespēlēm. Komandas vērtīgākie spēlētāji Adrians Andževs, Ralfs Aleksandrovs, Kristers Ķikusts. 

Trenere Vija Kalniņa “Milzīgs paldies par puišu uzņēmību, drosmi stāties pretī komandām, kas aktīvi ir trenējušies un piedalījušies sacensībās arī ierobežojumu laikā. Atbilstoši savām spējām nospēlēja komandas vērtīgākie spēlētāji, bet patīkami pārsteidza savā pirmajā starptautiskajā turnīrā arī Kristers Upītis un Eduards Stabiņš. 

Šis turnīrs parādīja kādā virzienā mums ir jāstrādā treniņos. Svarīgākā atziņa pēc turnīra, ka galvenais ir attieksme pret darbu un pret spēli. Paldies arī vecākiem, kas atbalstīja savu komandu.”

06/01/2022

Noslēdzies Baltijas jūras kauss, kas norisinājās Igaunijā Tallinā

Latvijas U-16 kadetu izlase, turnīra izcīnīja otro vietu uzvarot Igaunijas vienību 73:60 (15:17, 41:30, 62:44).

Rolands Šulcs ieguvis treneru uzticību nospēlēja otro lielāko spēles laiku gandrīz 27 minūtes, guva 6 punktus, izcīnīja 7 atlekušās bumbas, atdeva 1 rezultatīvu piespēli un 1 reizi pārķēra pretiniekiem bumbu. 

Latvijas U-18 junioru izlase trīs komandu konkurencē izcīnīja trešo vietu piedzīvojot divus zaudējumus Latvija – Čehija 77:84, Latvija – Igaunija 62:87. Rihards Berkolds cīņā ar Igaunijas vienību nospēlēja lielāko spēles laiku komandā gandrīz 27 minūtes, guva 2 punktus, izcīnīja 6 atlekušās bumbas, atdeva 2 rezultatīvas piespēles, kā arī pa reizei pārķēra pretinieku bumbu un bloķēja metienu. 

Cīņā par pirmo vietu Čehijas izlases pārspēja Igauniju ar 84:80. Prieks par mūsu audzēkņiem, kas guva vērtīgu starptautisko spēļu pieredzi un novēlam veiksmi turpmākajā karjerā.

04/01/2022

30 decembrī Gulbenē norisinājās distanču slēpošanas „Baltās trases” sacensības, kurās piedalījās 56 slēpotāji

Jaunāko grupu dalībnieki sacentās kilometru garā distancē. Meitenēm S 10 grupā (2012.gadā dzimušas un jaunākas) uzvarēja Lauma Glāzniece, otrajā vietā – Anete Čable, bet trešo vietu ieguva Anitra Čable (visas no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””). Zēniem šajā grupā pirmo vietu izcīnīja Dominiks Zušs (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola). Otro vietu ieguva Ronalds Brekte, trešo vietu izcīnīja Daniels Biezais (abi no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””).

2 kilometru distancē startēja S 13 grupas meitenes (2009.-2011.g. dz.). Šajā grupā triumfēja Laura Kallase (Gulbene). Otrajā vietā – Marta Žīgure (“Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””), trešā – Agate Sīmane (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola). V 13 grupā zēniem ātrākais bija Raivo Berkolds (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola). Sešas sekundes aiz viņa finišēja Mārcis Glāznieks, bet trešo vietu izcīnīja Miķelis Salmiņš (abi no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””).

S 16 grupā (2006.-2008.g.dz.) meitenēm pirmo vietu izcīnīja Anna Nikola Berkolde, otrajā vietā – Gerda Asnāte Berkolde (abas no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””).

Jauniešiem V 16 grupā bija jāveic 4 kilometri. Par uzvarētāju kļuva Artūrs Filips Igaviņš, otrajā vietā – Martins Kristers Celms (abi no “Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””), trešo vietu izcīnīja Alvis Tučs (Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola).

Dāmu konkurencē 4 kilometru distancē uzvarēja Jolanta Pence (“Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola/SK “Lejasciems””).

V 40 grupas vīrieši veica 6 kilometru distanci. Pārliecinošu uzvaru izcīnīja Jānis Ģērmanis (Stāmeriena), aiz viņa – Antis Zunda (Gulbene), trešajā pozīcijā – Guntars Sīmanis (Beļava).

S 40+ grupā (1982.gadā dzimušas un vecākas) uzvarēja Līga Berkolde (Beļava), otrajā vietā – Sandra Volodina (Gulbene), trešā – Dana Puidze (SK “Lejasciems”). Vīriešiem vecākajā grupā par uzvarētāju kļuva Balvu sportists Ēriks Apšenieks, otrajā vietā – Jānis Supe (Tirza), bet trešo vietu izcīnīja Jānis Circāns (Balvi).

Vīriešu Elites grupa spēkiem mērojās 8 kilometru distancē. Uzvarēja Jānis Paipals (Gulbene), otrajā vietā – Dāvis Ende (“Pirtslietu darbnīca”), trešo labāko rezultātu uzrādīja Intars Reimandovs (Gulbene).

“Specbalvas saņēma arī jaunākais dalībnieks – 2018.gadā dzimušais Haralds Sīmanis, kā arī vecākais dalībnieks – 1945.gadā dzimušais Vladimirs Kallass. Nākamās slēpošanas sacensības – “Baltais lācis” norisināsies 22.janvārī Lejasciemā,”

005-skiing-01

Informācija par E-adresi

Informativs_materials_par_e-adresi_page-0001
Informativs_materials_par_e-adresi_page-0002

LJBL komandu rangs 2020-2021

bottom of page