Gulbenes novada BJSS

Tālrunis: +371 64 473 455

Gulbenes novada skolu sports

Novada skolu sacensības basketbolā 3:3.

27. novembrī Sporta centrā zālē notika Gulbenes novada skolu sacensības basketbolā 3:3 četrās vecuma grupās. Kopumā bija ieradušās 15 zēnu un 11 meiteņu komandas ar kopējo dalībnieku skaitu 112.Jāuzteic Gulbīša pamatskolas sporta skolotājs Sandis Dzērve, kas neskatoties uz to ,ka ir mazākā lauku skola, skolēnu skaitā ziņā ,gandrīz visās grupās bija pieteicis komandu un veiksmīgi cīnijās ar mūsu novada lielajām skolām.


10.-12.klašu grupā zēniem pirmo vietu izcīna Gulbenes NVĢ 1.komanda (Endijs Vanags, Normunds Zaharāns, Raimonds Viducis), otro Gulbenes 2.vidusskola (Ruslana Bogušs, Jurģis Patmalnieks, Kristaps Jeseļevičs, Ervils Tiltiņš), trešo, Lizuma vidusskolas komanda(Lorens Seņko, Jānis Mežulis, Everts Kovaļkovs, Kristers Heiselis).


Meitenēm ,šaja pašā vecuma grupā, uzvaru izcīnīja Lejasciemavidusskolas komanda (Amanda Glāzniece, Sanija Glāzniece, Laura Ģēģere, Jolanta Skudra), otrajā atstājot Gulbenes NVĢ(Laila Mironova, Alīna Biļinska, Pola Samanta Sarmule), trešajā Gulbenes 2.vidusskolas 1.komandu (Santa Vīksniņa, Linda Vīksniņa, Monta Krone).


8.-9.klašu grupā zēniem pirmo vietu izcīna Gulbenes 2.vidusskolas komanda(Rihards Berkolds, Rainers Lisicins, Kristers Pendriks), otro Gulbenes NVĢ komanda (Rainalds Vagulis, Dāvis Vimba, Raivo Bukovskis, Markuss Čeksteris), trešo Gulbīša pamatskolas komanda(Zintis Vītols, Rūdolfs Otto Jansons, Jānis Pliķēns). 


Meitenēm pirmo vietu izcīna Lejasciema vidusskolas komanda (Viktorija Timofejeva, Ramona Rudzīte, Jolanta Pence, Monta Zauriņa), otro Gulbenes NVĢ komanda(Diāna Līva, Estere Kupča, Linda Avotiņa).


6.-7.klašu grupā zēniem pirmo vietu izcīna Gulbenes 2.vidusskolas 1.komanda( Rolands Šulcs, Adrians Puķe, Adrians Andževs), otro Gulbenes NVĢ 1.komanda (Linards Buliņš, Emīls Berkolds, Kristers Ķikusts, Niklāvs Aizpurs), trešo Gulbenes 2.vidusskolas 2.komanda (Kārlis Zvirgzdiņš, Anrijs Andrups, Rainers Eizāns, Armands Vekšins). 


Meitenēm pirmo vietu izcīna Gulbenes 2.vidusskolas komanda (Estere Piļka, Miranda Rozenberga, Estere Tuča, Viktorija Jermacāne), otro Gulbenes NVĢ komanda (Endija Vīksniņa, Evelīna Vanaga, Arta Jankava, Līva Salmiņa), trešo Gulbīša pamatskolas komanda (Evelīna Andrejeva, Amanda Vebruāle, Inese Piliena).



4.-5.klašu grupā zēniem pirmo vietu izcīna Gulbenes NVĢ komanda (Ričards Aizpurs, Niklāvs Veselovs, Raitis Pušķis, Alens Beļajevs), otro Gulbenes 2.vidusskolas komanda (Mairis Vasiļenko, Renārs Pušpurs, Matīss Lācis), trešo Gulbīša pamatskolas komanda ( Daniels Mežulis, Toms Skrodelis, Ivo Marks
Vasilis).

Paldies Gulbenes Bērnu un jaunatnes sporta skolas basketbola nodaļas treneriem Vijai Kalniņai, Dainim Mikolajam, Raimondam Gabrānam, Oskaram Vīksnam un Sandim Dzērvem par veiksmīgi šo sacensību organizāciju.