Gulbenes novada BJSS

Tālrunis: +371 64 473 455

Futbols

KASPARS USĀNS

Tālr. 28 934 650
E-pasts: kaspars.usaans@inbox.lv

Trenē 2010. līdz 2002. gadā dzimušos bērnus.


Treniņi notiek: Stāķu psk. zālē, Sporta centrā, Bērzu psk. zālē un Sporta centra futbola laukumā, Gulbenes 2. vidusskolas sporta laukumā, Gulbenes stadiona futbola laukumā

RAITIS ŠOLINS

Tālr. 29 359 205
E-pasts: raicha205@inbox.lv

Trenē no 2012. līdz 2007. gadā dzimušos bērnus.

Treniņi notiek: Stāķu psk. zālē, Sporta centrā, Bērzu psk. zālē un Sporta centra futbola laukumā, Gulbenes 2. vidusskolas sporta laukumā, Gulbenes stadiona futbola laukumā.

Informāciju par sacensībām, kalendāriem un rezultātiem skat. ŠEIT

Ir sākusies ZA Reģiona futbols telpās.

ZA Reģiona futbols telpās, ziemas sezona,kuru uzsāka U-8 grupa. Šo sezonu uzsāka 14 komandas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās.Mūsu apakšgrupā tika ielozētas TFK Rēzekne, Rēzeknes FA 2, Rēknes Novads 1, Alūksnes BJSS un Madonas BJSS 2. Gulbene šīs sacensības pārstāv ar 2 komandām, kas priecē.Pirmais sacensību sabraukums notika 20.novembrī Madonā.Turnīrs noritēja uz pozitīvas noskaņas, bērni spēlēja ar lielu pašatdevi,mērķtiecību un azartu.Izcelt nevaru nevienu,jo visi bērni nospēlēja ļoti labi.Es,vienīgi ceru ,ka bērni turpinās tikpat labi trenēties un spēlēt arī turpmāk.Ļoti lepojos ar saviem audzēkņiem un sasniegtajiem rezūltātiem.

Gulbenietis iziet laukumā ar Latvijas un Andoras izlases futbolistiem

Gulbenes novada BJSS jaunajam futbolistam KristiānamDanielam Valdheimam tika tas gods iziet laukumā kopā ar Latvijas izlasi. Kristiāns šī gada 11.oktobrī pasaules kausa kvalifikācijas Latvijas izlases noslēdzošajā spēlē pret Andoras izlasi laukumā izveda  Andoras izlases spēlētāju!

Kopā šinī pasākumā piedalījās 22 jaunie futbola censoņi no dažādām Latvijas pilsētām, futbola skolām, futbola klubiem un sporta skolām. Izlozes kārtībā noteica, kurš puika kuru pieaugušo spēlētāju izvedīs laukumā.

Pasākuma programma paredzēja, ekskursiju pa Stadionu, bērnu iziešanu laukumā, tikšanos ar izlases spēlētājiem- autogrāfu saņemšanu un fotogrāfēšanos, kā arī Latvijas futbola izlases ģērbtuves apskatīšanu un mūsu izlases spēlētāju sagaidīšanu , novēlot viņiem veiksmi. Jaunie Fufbolisti tikās arī ar Anglijas izlases bijušo kapteini, Čempionu līgas uzvarētāju un četrkārtējo Premjerlīgas uzvarētāju Rio Ferdinandu (Rio Gavin Ferdinand)

Šī iespēja tika dota bērnam, kas ir vecumā no 7 - 10 gadiem, kurš ne tikai futbola treniņos ir sevi labi pierādījis,bet arī mācībās, ārpus
treniņiem un sacensību laikā ir bijis priekšzīmīgs. Bērnam ir jābūt drošam, pārliecinātam,tādam , kurš nebaidās iziet cilvēkos - komandas līderim.

Kā pats Kristiāns izteicās, tad šis esot bijis varens piedzīvojums, lieliska iespēja redzēt visu savām acīm un pamācīties no profesionāļiem ierašanos uz spēli, iziešanu laukumā un noskaņošanos spēlei. Latvijas izlase uzvarēja Andoras izlasi ar rezultātu 4:0

Uz Rīgu Kristiānu pavadīja viņa treneris Kaspars, jo vecākiem nebija iespējas tikt. Gulbenes Novada sporta skolas futbola treneris Kaspars cer, ka kādreiz vēl kādam Gulbenes jaunajam futbolistam tiks dota šāda iespēja, bet lai to nopelnītu ir smagi jātrenējas, jāieklausās trenera vārdos, jābūt labam komandas biedram, labi jāmācās un jādara viss ar labāko sirdsapziņu...vārdu sakot jācenšas.

Gulbenietis iziet laukumā ar Latvijas un Andoras izlases futbolistiem

Gulbenes novada BJSS jaunajam futbolistam KristiānamDanielam Valdheimam tika tas gods iziet laukumā kopā ar Latvijas izlasi. Kristiāns šī gada 11.oktobrī pasaules kausa kvalifikācijas Latvijas izlases noslēdzošajā spēlē pret Andoras izlasi laukumā izveda
Andoras izlases spēlētāju! LASĪT VAIRĀK

Ziemeļaustrumu futbola aktualitātes

LASĪT ŠEIT

Informācija par 2017. gada vasaras čempionāta rezultātiem

LASĪT ŠEIT