Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola

Tālrunis: +371 64 473 455

Futbols

Informāciju par sacensībām, kalendāriem un rezultātiem skat. ŠEIT

Treneri

KASPARS USĀNS

Tālr. 28 934 650
E-pasts: kaspars.usaans@inbox.lv

Trenē 2010. līdz 2002. gadā dzimušos bērnus.


Treniņi notiek: Stāķu psk. zālē, Sporta centrā, Bērzu psk. zālē un Sporta centra futbola laukumā, Gulbenes 2. vidusskolas sporta laukumā, Gulbenes stadiona futbola laukumā

RAITIS ŠOLINS

Tālr. 29 359 205
E-pasts: raicha205@inbox.lv

Trenē no 2012. līdz 2007. gadā dzimušos bērnus.

Treniņi notiek: Stāķu psk. zālē, Sporta centrā, Bērzu psk. zālē un Sporta centra futbola laukumā, Gulbenes 2. vidusskolas sporta laukumā, Gulbenes stadiona futbola laukumā.

Treneru atvaļinājumi

MT-1 R.Šolins (Futbols) 23.04-15.06.2020
MT-3 K.Usāns (Futbols) 
MT-4 R.Šolins (Futbols) 23.04-15.06.2020
MT-7 K.Usāns, R. Šolins (Futbols) 
SMP-2 K.Usāns (Futbols)

Aktualitātes

09/02/2020

ZA reģiona čempionāts futbolā telpās

Balvos noslēdzās U12 grupas Ziemeļaustrumu Reģiona čempionāts jauniešiem futbolā telpās. Turnīrā piedalījās pirmās un otrās apakšgrupas, pirmās 3 vietas.

No pirmās apakšgrupas kā 1.vieta izgāja Balvu SC ar 6 punktiem, kā 2.vieta izgāja Rēzeknes Novada BJSS ar 3 punktiem un ,kā 3.vieta izgāja Ludzas NSS komanda. No otras apakšgrupas kā 1. vieta izgāja Rēzeknes FA 1 ar 6 punktiem, kā 2.vieta izgāja Gulbenes BJSS ar 3 punktiem un, kā 3.vieta izgāja Līvānu BJSS 1.

Pirmajā spēlē tikāmies ar Rēzeknes Novada BJSS, kur spēle bija ļoti spraiga un līdz spēles beigām bija neizšķirts 1:1 un tikai 3 minūtes pirms beigām aizsargam cīnoties ar uzbrucēju tiesnesis saskatīja sodu pret uzbrucēju (kas man likās apšaubāms) nozīmējot 6 m soda sitienu. Kaut gan lieliski sitienu uzminēja vārtsargs (Kristers Ļebedevs) veiksme nebija mūsu pusē un bumba atsitoties pret vārtsargu atrada ceļu vārtos. Spēle beidzās ar rezultātu 2-1 un, kā izrādījās šī spēle bija liktenīga un liedza mums pacīnīties par trešo vietu. Šajā spēlē vienīgos vārtus guva Ralfs Dzērve.

Iepriekšējās spēles sāpīgais zaudējums atstāja iespaidu uz nākamo spēli, kas norisinājās pret turnīra līderi Balvu SC komandu un zaudējums 0:6 Nākošajā spēlē tikāmies ar Ludzas NSS komandu un uzvarējām ar rezultātu 2:1, kas mums deva kopvērtējumā 6 punktus tā pat, kā Rēzeknes Novada BJSS. Taču ,tā kā savstarpējā spēlē zaudējām ierindojāmies 4.vietā. Komandas spēlēs piedalījās Igors Kūlītis, Niks Kuzmičš, Kristers Ļebedevs, Ralfs Dzērve, Martins Žvīgurs, Markuss Vīksna, Dāniels Melnis, Markuss Bikovičš, Toms Tomass Garais, Jorens Dukurs, Gustavs Aišpurs Lukša, Hugo Brants. Treneris Raitis Šolins. Par komandas labāko spēlētāju tika atdzīts Igors Kūlītis.

05/02/2020

Noslēdzās Ziemeļaustrumu reģiona čempionāts jauniešiem futbolā telpās U-13 grupai

Šoreiz čempionāts noritēja starp 6 komandām, kas aizvadīja 2 apļus savstarpēji spēlējot katrs ar katru 2 reizes. Līdz pat pēdējam sabraukumam vēl nebija skaidrs čempionāta uzvarētājs, kas izšķīrās no iepriekšējā gada čempionāta, kur uzvarētājs jau bija zināms.

Pagājušo gadu Gulbenes BJSS bērni netika pat godalgotajās vietās, bet šogad ar labiem startiem ļāva ierindoties 2. vietā.

Vienīgi pievīla atbildes spēle ar Balvu SC.

Ir sākusies ZA Reģiona futbols telpās

ZA Reģiona futbols telpās, ziemas sezona,kuru uzsāka U-8 grupa. Šo sezonu uzsāka 14 komandas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās.Mūsu apakšgrupā tika ielozētas TFK Rēzekne, Rēzeknes FA 2, Rēknes Novads 1, Alūksnes BJSS un Madonas BJSS 2. Gulbene šīs sacensības pārstāv ar 2 komandām, kas priecē.

Pirmais sacensību sabraukums notika 20.novembrī Madonā.Turnīrs noritēja uz pozitīvas noskaņas, bērni spēlēja ar lielu pašatdevi, mērķtiecību un azartu.

Izcelt nevaru nevienu,jo visi bērni nospēlēja ļoti labi. Es ceru ,ka bērni turpinās tikpat labi trenēties un spēlēt arī turpmāk. Ļoti lepojos ar saviem audzēkņiem un sasniegtajiem rezultātiem.

Gulbenietis iziet laukumā ar Latvijas un Andoras izlases futbolistiem

Gulbenes novada BJSS jaunajam futbolistam KristiānamDanielam Valdheimam tika tas gods iziet laukumā kopā ar Latvijas izlasi. Kristiāns šī gada 11.oktobrī pasaules kausa kvalifikācijas Latvijas izlases noslēdzošajā spēlē pret Andoras izlasi laukumā izveda  Andoras izlases spēlētāju!

Kopā šinī pasākumā piedalījās 22 jaunie futbola censoņi no dažādām Latvijas pilsētām, futbola skolām, futbola klubiem un sporta skolām. Izlozes kārtībā noteica, kurš puika kuru pieaugušo spēlētāju izvedīs laukumā.