Gulbenes novada Bērnu un jaunatnes sporta skola

Tālrunis: +371 64 473 455

Futbols

Informāciju par sacensībām, kalendāriem un rezultātiem skat. ŠEIT

Treneri

KASPARS USĀNS

Tālr. 28 934 650
E-pasts: kaspars.usaans@inbox.lv

SMP-2 grupa 2005 un 2006 dz. g.
MT-5 grupa 2009, 2010, 2011 dz. g.
MT-1 grupa 2013 dz. g.

Treniņu vietas: Gulbenes pilsētas sporta bāzēs, Stāķu pagasta sporta bāzēs

RAITIS ŠOLINS

Tālr. 29 359 205
E-pasts: raicha205@inbox.lv

SMP-2 grupa 2005 un 2006 dz. g
MT-6 grupa 2008 dz. g.
MT-3 grupa 2011 un 2012 dz. g.

Treniņu vietas: Gulbenes pilsētas sporta bāzēs, Stāķu pagasta sporta bāzēs

JĀNIS STĪBELIS

Tālr. 26 528 863
E-pasts: janisstibelis91@inbox.lv

SSG grupa 2014 dz.g.

Treniņu vietas: Gulbenes pilsētas sporta bāzes, Rankas pagasta sporta bāzes, Staru pagasta sporta zāle

Aktualitātes

Latvijas jaunatnes čempionāts futbolā 2021

Gulbenes novada BJSS futbolistu rezultāti ZA reģiona futbola čempionātos

Gulbenes U-11 un U-10 futbolisti noslēdz ZA reģiona futbola čempionātus. 

18.augustā Balvu stadionā noslēdzās U-11 ZA čempionāts. Gulbenes NBJSS U-11 finišēja trešajā vietā piekāpjoties Balvu sporta skolas komandai (0:1) un Ludzas NSS komandai (0:1) pārējās spēlēs svinētas pārliecinošas uzvaras. Čempionātā piedalījās 6 komandas: Gulbenes NBJSS, Balvu sporta skola, Ludzas NSS, Rēzeknes BJSS, Alūksnes BJSS, Viļānu SS. 

Par visa čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Valters Matisons 6- vārti(Gulbene), čempionāta labākais aizsargs-Andis Kūlītis(Gulbene). Gulbenes komandas vērtīgākais spēlētājs -Roberts Ozols.

Gulbenes komandas sastāvā spēlēja: Raivo Berkolds (c), Kārlis Putnis, Māris Kūlītis, Roberts Ozols, Kristiāns Kalniņš, Valters Matisons, Marsels Mezītis, Valters Linmeijers, Andis Kūlītis, Emīls Borisanovs, Martins Žvīgurs, Ralfs Dzērve, Rainers Ozoliņš, Laura Kallase, Rauls Vītols Kristers Peksts, Treneris: Kaspars Usāns

Rezultatīvākie Gulbenes komandā: Valters M.-6vārti, Laura K.-5vārti, Ralfs Dz.-3vārti, Raivo B.,Kārlis P., Kristiāns K. visiem pa 2 vārti. 

20. augustā Ludzas stadionā noslēdzās U-10 ZA čempionāts kurā Gulbenes NBJSS U-10 kļuva par čempioniem, spēlējot neizšķirti ar Balviem (2:2) un pārējās spēlēs svinot uzvaras. Čempionātā piedalījās 8 komandas: Gulbenes NBJSS, Balvu sporta skola, Ludzas NSS, Madonas BJSS, Varakļāni MBJSS, Lubāna MBJSS, Viļaka, Ludzas NSS/SK Kuorsova I un Ludzas NSS/SK Kuorsova II. Par visa čempionāta rezultatīvāko spēlētāju kļuva Raivo Berkolds (Gulbene) – 12 vārti, par čempionāta labāko vārtsargu Roberts Ozols (Gulbene), par Gulbenes komandas vērtīgāko spēlētāju Deniss Kudrjašovs. 

Gulbenes komandas sastāvā spēlēja: Gustavs Jakulis, Aleksis Untāls, Roberts Ozols, Kārlis Putnis Raivo Berkolds, Andis Kūlītis, Deniss Kudrjašovs (c), Linards Sabulis, Laura Kallase, Māris Kūlītis Gatis Aleksejevs, Domeniks Krūpens, Adrians Brics, Bruno Brics, Armands Rutkis, Kristers Peksts. Treneris Kaspars Usāns Rezultatīvākie Gulbenes komandā: Raivo B.- 12 vārti, Deniss K.-8vārti, Kārlis P., Laura K. abiem 4 vārti.

23.augustā U-10 komandas devās uz Kārsavu, kur Kārsavas novada svētku ietvaros norisinājās bērnu futbola turnīrs. Gulbenes NBJSS startēja ar divām komandām, kaut gan apbalvoja visas komandas un vietas nedalīja, jāpiemin ka neviena Gulbenes komanda neielaida bumbu savos vārtos, spēlējot vienreiz neizšķirti un pārējās spēles uzvarot.

Formātā 6pret6 Gulbene spēlēja tikai 5 spēlētāju sastāvā, jo dažādu iemeslu pēc 6 spēlētāji pēdējā brīdī neaizbrauca uz Kārsavu. Vasaras sezona gan vēl nav noslēgusies, jo vismaz viens turnīrs plānojas uz Septembra beigām. Tāpat treneris Kaspars Usāns atgādina, ka futbola treniņos laipni gaidīts ir ikviens jaunieties, kurš grib sevi pierādīt futbolā un pievienoties futbola ģimenei, jo īpaši tiek gaidīti 2013./2014.gadā dzimuši zēni.

7/08/2020

29.jūlijā Balvos norisinājās Reģionālās izlases atlase (2007.g.dz .bērni)

29.jūlijā Balvos norisinājās Reģionālās izlases atlase (2007.g.dz .bērni). Šajā atlasē bija uzaicināti bērni no visām reģionā komandām (Alūksnes, Madonas, Balviem, Gulbenes, Lubānas, Ludzas un Kārsavas).

Kopā 30 bērni, no kuriem Gulbenes novada BJSS pārstāvēja 3 audzēkņi (Rihards Ozoliņš,Renārs Kalniņš, Rainers Valters Pops). Vienas dienas laikā bērni pildīja izlases trenera testus un norādījumus savstarpējā spēlē. 

Konkurence bija sīva, bet Gulbenes novada BJSS jaunieši rādija labus rezultātus un ir uzņemti Reģionālās izlases sastāvā,ar kuru tie piedalīsies turnīrā, kur tiksies ar citām Reģionālajām Izlasēm. Turnīrs notiks 17.,19.,22.augustā.

7/08/2020

Noslēdzies Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionāts futbolā U-12 grupā

Noslēdzies Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionāts futbolā U-12 grupā, kurā piedalījās 6 komandas (Balvu Sporta Skola, Gulbenes BJSS, Madonas BJSS, Viļānu SS, Ludzas NSS, Alūksnes BJSS). Šajā gadā turnīrs notika 2 sabraukumos, kur katra komanda izspēlēja 1 spēli ar katru komandu.

Noslēdzies Ziemeļaustrumu reģiona jaunatnes čempionāts futbolā U-12 grupā, kurā piedalījās 6 komandas (Balvu Sporta Skola, Gulbenes BJSS, Madonas BJSS, Viļānu SS, Ludzas NSS, Alūksnes BJSS). Šajā gadā turnīrs notika 2 sabraukumos, kur katra komanda izspēlēja 1 spēli ar katru komandu.

1.sabraukums notika 14.jūlijā Balvos, kur pirmajā spēlē tikāmies ar turnīra līderiem Balvu Sporta Skolu un atzinām viņu pārākumu 0:4. Otrajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Viļānu SS, kas beidzās ar pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 7:0. Vārtus guva Niks Kuzmičš - 3, Gustavs Aišpurs Lukša - 1, Markuss Vīksna - 1, Igors Kūlītis -2. Trešajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Madonas BJSS un atkal pārliecinoša uzvara ar rezultātu 6:0. Vārtus guva Jorens Dukurs - 1, Rihards Rakickis - 1, Ralfs Dzērve - 1, Markuss Vīksna - 1, Igors Kūlītis - 1, Rihards Ziemelis - 1.

2.sabraukums notika 4.augustā Balvos. Šajā sabraukumā abas spēles bija nozīmīgas, jo zaudēti punkti varēja maksāt 2.vietu. Pirmajā spēlē Gulbenes BJSS tikās ar Alūksnes BJSS komandu, kas pretendēja uz godalgotu vietu. Taču pēc spēles, kas beidzās ar Gulbenes BJSS komandas uzvaru 2:1, Alūksnes BJSS komandai liedza iespēju cīnīties par godalgotu vietu. Komandas labā vārtus guva Niks Kuzmičš - 1, Ralfs Dzērve - 1. Otrajā spēlē Gulbenes BJSS komanda tikās ar Ludzas NSS komandu. Šī spēle bija par 2.vietu,tā pat ,kā iepriekšējā gadā. Spēle bija spraiga, kurā Ludza divas reizes izvirzījās vadībā (0:1 un 1:2),taču Gulbenes BJSS audzēkņi parādīja savu raksturu, spēja izlīdzināt spēli un spēles beigās izvirzījās vadībā un uzvarēja ar rezultātu 3:2, vārtus guva Niks Kuzmičš - 2, Rihards Ziemelis - 1.

Komandas sastāvā bija Kristers Ļebedevs, Niks Kuzmičš, Ralfs Dzērve, Rihards Rakickis, Igors Kūlītis, Martins Žvīgurs, Markuss Bikovičš, Gustavs Aišpurs Lukša, Markuss Vīksna, Jorens Dukurs, Rihards Ziemelis, Dāniels Melnis, Toms Tomass Garais un Rainers Ozoliņš.

Par komandas labāko spēlētāju tika atdzīts Niks Kuzmičš, kurš ar 6 iesistiem vārtiem atpalika par vieniem vārtiem no turnīra rezultatīvākā spēlētāja (no Balvu komandas).

Par turnīra labāko aizsargu tika atdzīts Igors Kūlītis.

PALDIES VISIEM LĪDZJUTĒJIEM PAR ATBALSTU UN PALDIES VISIEM AUDZĒKŅIEM PAR PAŠATDEVI UN UZUPURĒŠANOS KOMANDAS LABĀ.

09/02/2020

ZA reģiona čempionāts futbolā telpās

Balvos noslēdzās U12 grupas Ziemeļaustrumu Reģiona čempionāts jauniešiem futbolā telpās. Turnīrā piedalījās pirmās un otrās apakšgrupas, pirmās 3 vietas.

No pirmās apakšgrupas kā 1.vieta izgāja Balvu SC ar 6 punktiem, kā 2.vieta izgāja Rēzeknes Novada BJSS ar 3 punktiem un ,kā 3.vieta izgāja Ludzas NSS komanda. No otras apakšgrupas kā 1. vieta izgāja Rēzeknes FA 1 ar 6 punktiem, kā 2.vieta izgāja Gulbenes BJSS ar 3 punktiem un, kā 3.vieta izgāja Līvānu BJSS 1.

Pirmajā spēlē tikāmies ar Rēzeknes Novada BJSS, kur spēle bija ļoti spraiga un līdz spēles beigām bija neizšķirts 1:1 un tikai 3 minūtes pirms beigām aizsargam cīnoties ar uzbrucēju tiesnesis saskatīja sodu pret uzbrucēju (kas man likās apšaubāms) nozīmējot 6 m soda sitienu. Kaut gan lieliski sitienu uzminēja vārtsargs (Kristers Ļebedevs) veiksme nebija mūsu pusē un bumba atsitoties pret vārtsargu atrada ceļu vārtos. Spēle beidzās ar rezultātu 2-1 un, kā izrādījās šī spēle bija liktenīga un liedza mums pacīnīties par trešo vietu. Šajā spēlē vienīgos vārtus guva Ralfs Dzērve.

Iepriekšējās spēles sāpīgais zaudējums atstāja iespaidu uz nākamo spēli, kas norisinājās pret turnīra līderi Balvu SC komandu un zaudējums 0:6 Nākošajā spēlē tikāmies ar Ludzas NSS komandu un uzvarējām ar rezultātu 2:1, kas mums deva kopvērtējumā 6 punktus tā pat, kā Rēzeknes Novada BJSS. Taču ,tā kā savstarpējā spēlē zaudējām ierindojāmies 4.vietā. Komandas spēlēs piedalījās Igors Kūlītis, Niks Kuzmičš, Kristers Ļebedevs, Ralfs Dzērve, Martins Žvīgurs, Markuss Vīksna, Dāniels Melnis, Markuss Bikovičš, Toms Tomass Garais, Jorens Dukurs, Gustavs Aišpurs Lukša, Hugo Brants. Treneris Raitis Šolins. Par komandas labāko spēlētāju tika atdzīts Igors Kūlītis.

05/02/2020

Noslēdzās Ziemeļaustrumu reģiona čempionāts jauniešiem futbolā telpās U-13 grupai

Šoreiz čempionāts noritēja starp 6 komandām, kas aizvadīja 2 apļus savstarpēji spēlējot katrs ar katru 2 reizes. Līdz pat pēdējam sabraukumam vēl nebija skaidrs čempionāta uzvarētājs, kas izšķīrās no iepriekšējā gada čempionāta, kur uzvarētājs jau bija zināms.

Pagājušo gadu Gulbenes BJSS bērni netika pat godalgotajās vietās, bet šogad ar labiem startiem ļāva ierindoties 2. vietā.

Vienīgi pievīla atbildes spēle ar Balvu SC.

Ir sākusies ZA Reģiona futbols telpās

ZA Reģiona futbols telpās, ziemas sezona,kuru uzsāka U-8 grupa. Šo sezonu uzsāka 14 komandas, kuras tika sadalītas 2 apakšgrupās.Mūsu apakšgrupā tika ielozētas TFK Rēzekne, Rēzeknes FA 2, Rēknes Novads 1, Alūksnes BJSS un Madonas BJSS 2. Gulbene šīs sacensības pārstāv ar 2 komandām, kas priecē.

Pirmais sacensību sabraukums notika 20.novembrī Madonā.Turnīrs noritēja uz pozitīvas noskaņas, bērni spēlēja ar lielu pašatdevi, mērķtiecību un azartu.

Izcelt nevaru nevienu,jo visi bērni nospēlēja ļoti labi. Es ceru ,ka bērni turpinās tikpat labi trenēties un spēlēt arī turpmāk. Ļoti lepojos ar saviem audzēkņiem un sasniegtajiem rezultātiem.

Gulbenietis iziet laukumā ar Latvijas un Andoras izlases futbolistiem

Gulbenes novada BJSS jaunajam futbolistam KristiānamDanielam Valdheimam tika tas gods iziet laukumā kopā ar Latvijas izlasi. Kristiāns šī gada 11.oktobrī pasaules kausa kvalifikācijas Latvijas izlases noslēdzošajā spēlē pret Andoras izlasi laukumā izveda  Andoras izlases spēlētāju!

Kopā šinī pasākumā piedalījās 22 jaunie futbola censoņi no dažādām Latvijas pilsētām, futbola skolām, futbola klubiem un sporta skolām. Izlozes kārtībā noteica, kurš puika kuru pieaugušo spēlētāju izvedīs laukumā.